Všestrannost Kolesa

Kolesa, 24. 09. 2016

Popis:Soutěž stupně L
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:23









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 749.97 Alena Smolíková JASMINA JK Argos z.s. 46.02 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.18 50.02
2 744.855 Jakub Hlávka FARHA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 49.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.12 53.43
3 744.72 Petr Vančura LITURGIE JŠ Valdštejnská obora z.s. 53.52 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.75 53.52
4 739.485 Karel Diringer BURLAK JS pod Hostýnem o.s. 53.01 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.97 57.01
5 738.345 Petr Pejřil PASTOR 1 Hradecký jezdecký klub z.s. 49.77 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
59.84 57.77
6 738.09 Gabriela Slavíková EXPECTANCY LUCY JŠ Valdštejnská obora z.s. 49.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.56 57.94
7 734.34 Klára Ivančáková CRA Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
4
63.05 60.44
8 732.135 Jaroslav Abík UTOPIE DE LA CHOQUE stáj Abík. z.s. 55.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
63.31 61.91
9 732.06 Aneta Dohnalová INKARD JK BENFOUR 46.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
4
62.45 61.96
10 731.94 Šárka Votavová TEDDY READY Stáj J+J Votava 52.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
8
62.83 62.04
11 729.765 Jaroslav Abík ZEO stáj Abík. z.s. 59.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.90 63.49
12 729.27 Kristýna Vávrová GUIRON VILÍN Jezdecký klub Favory Benice. z.s. 51.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
65.62 63.82
13 722.76 Lucie Plecháčová SEPP JK Železnice z.s. 52.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
77.36 68.16
14 708.33 Michal Zaruban TIMON Michal Zaruban. Záboří n.L. 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.80 10.80
8
60.20 77.78
15 690.945 Lucie Hlavatá KAI JS Slavíkov 50.97 0.00 0.00
0
20.00
20.00
34.40 34.40
4
68.30 89.37
16 689.085 Miriam Záveská ASTON MARTIN JK Železnice z.s. 42.61 0.00 0.00
0
20.00
20.00
40.00 40.00
8
65.87 90.61
17 679.965 Miriam Záveská EACHAUN JK Železnice z.s. 49.09 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.60 39.60
8
65.77 96.69
18 678.6 Petr Krejsa GÍNA 1 JK Farma pod Lípou 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
24
85.25 97.6
19 663.225 Nikola Jindrová DANTE FANTASY Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 56.25 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
16
64.06 107.85
20 0 Nikola Ečerová WINSTON Z.H. Horse Academy 61.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
21 0 Adéla Faltusová IMBIR Jezdecký klub Zámecký Vrch 54.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.87 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
22 0 Kateřina Kučerová DANIÁN HORSE-RIDING TEAM AMADEUS 51.48 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.18 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
23 0 Zuzana Krupková LARETTKA JK Mutějovice 58.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.78 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002400mDélka:430m
Tempo:00024m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:9
Poč. skoků:023Poč. skoků:11
Limit:04:48mm:ssLimit:74s