Závěrečná všestrannost Pardubice

Pardubice, 29. 10. 2016

Popis:CNC1*
Obtížnost:S, CNC1*,C
Úloha drezury:FEI 1*A
Počet startujících:23









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 957.125 Veronika Příhodová EXPRESSO-EV JK PAM z.s. 41.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.80 45.25
2 955.055 Anežka Lexová FLIN JK Tůně 46.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.48 46.63
3 951.5 Miloslav Příhoda LORD 27 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.10 49.0
4 946.49 Roman Falta KOKOSKA JPS Borovinka 52.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.94 52.34
5 946.385 Pavel Studnička COUDY 2 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 47.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
85.79 52.41
6 945.635 Šárka Votavová TEDDY READY Stáj J+J Votava 48.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
75.39 52.91
7 942.98 Jiří Maxera GIANINA Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 44.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
81.66 54.68
8 941.345 Vladimíra Pechanová ROSA-P Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 47.77 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
81.94 55.77
9 937.655 Eliška Orctová KONIE 1 JC Rusek 42.23 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
80.02 58.23
10 935.465 Jiří Maxera DESIRE Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 51.69 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
86.70 59.69
11 934.73 Petr Vančura LITURGIE JŠ Valdštejnská obora z.s. 52.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
79.21 60.18
12 929.84 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 55.44 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.41 63.44
13 927.605 Miriam Záveská KILLOSSERY HARVEY JK Železnice z.s. 45.33 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
8
83.64 64.93
14 926.315 Roman Vacuška SCOOBY DOO 1 TJ Equiklub Třebíč 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
79.51 65.79
15 921.65 Kristýna Dostálová DACON Hradecký jezdecký klub z.s. 56.90 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
79.94 68.9
16 920.93 Michaela Balounová DIAMANTIXA Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem. z. s. 65.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.30 69.38
17 904.01 Lucie Húsková ČIKO 2 JK Ranč u cesty o.s. 52.66 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
74.87 80.66
18 899.945 Aneta Dohnalová INKARD JK BENFOUR 47.77 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
0
81.71 83.37
19 886.715 Jaroslav Abík UTOPIE DE LA CHOQUE stáj Abík. z.s. 87.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
79.47 92.19
20 810.245 Miriam Záveská EACHAUN JK Železnice z.s. 49.57 0.00 0.00
0
20.00
20.00
81.60 81.60
12
88.30 143.17
21 0 Petr Pejřil FUME 1 Hradecký jezdecký klub z.s. 44.51 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.73 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
22 0 Hana Maxerová CYMES Equiteam. z.s. 57.23 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
79.49 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
23 0 Michal Špalek BOREALIS JS Vrchovany-Obrok.z.s. 58.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
82.22 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002600mDélka:520m
Tempo:00027m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0520Poč. překážek:11
Poč. skoků:021Poč. skoků:13
Limit:05:00mm:ssLimit:90s