Závěrečná všestrannost Pardubice

Pardubice, 29. 10. 2016

Popis:Všestrannost stupně ' ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN3/14
Počet startujících:48









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 547.375 Jaroslav Hatla CANTOU Czech Equestrian Team a.s. 51.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.00 51.75
2 544.75 Martin Maivald FURIOSO XXV-41/ROCKEFELLER Hřebčín Motěšice 49.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.81 53.5
3 543.625 Michaela Kadlecová ZEO JK Glod Čejov z. s. 50.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.92 54.25
4 539.5 Gabriela Adamcová SIMON 14 TJ Podorlicko Letohrad 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.35 57.0
5 539.125 Pavel Vaněk CRY BOY Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.03 57.25
6 536.125 Dunja Schicht CALEPPO Rakousko 59.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.94 59.25
7 533.5 Klára Ivančáková CRA Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.00 61.0
8 531.625 Jaroslav Abík CAMOLUS stáj Abík. z.s. 62.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.59 62.25
9 529.525 Lucie Hlavatá KAIPPER JS Slavíkov 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
8
63.46 63.65
10 529 Jaroslav Abík SERŽANT 2 stáj Abík. z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.20 64.0
11 527.125 Petr Myška SAVOI COL DE JOLY Jezdecký klub Isabel . z.s. 65.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.38 65.25
12 524.725 Nikola Urbancová SONNY 5 KOPRETINA DEŠNÁ. z. s. 65.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
0
68.43 66.85
13 524.275 Veronika Sentková SINETAS stáj Abík. z.s. 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
64.98 67.15
14 523.3 Michaela Kadlecová MOLENBURK JK Glod Čejov z. s. 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
8
65.91 67.8
15 519.625 Miroslav Trunda TRNKA-RUF Eventing Team 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
74.24 70.25
16 517.45 Simona Horáková REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ Jezdecká stáj Galatík Těšánky 58.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
8
64.33 71.7
17 517.375 Jiří Kornalík FRIDRICH Jezdecký klub Karlštejn 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.30 71.75
18 515.275 Alena Smolíková VERONA 4 JK Argos z.s. 66.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
58.35 73.15
19 515.125 Diana Lochmanová LOTRANDO Jezdecký klub Isabel . z.s. 59.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
74.61 73.25
20 513.25 Nikola Jindrová DANTE FANTASY Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 70.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.30 74.5
21 511.45 Klára Bazinková FRESH D'LUC Jezdecký klub Loštice. z.s. 70.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
0
66.08 75.7
22 510.475 Tomáš Němec PRINCE'S BLADE Stáj Tomáš Kocián Neratov 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
4
73.32 76.35
23 507.775 Pavel Iványi DANCER 2 JK Panská Lícha 69.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
4
59.67 78.15
24 507.025 Kateřina Benediktová PŘEMEK JK Morava Pravčice o.s. 62.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
16
61.82 78.65
25 505 Dunja Schicht CARRERA MB Rakousko 63.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.00 14.00
0
71.40 80.0
26 502.6 Anna Peprníčková BARWA JK Zlín 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.60 9.60
0
59.52 81.6
27 496.45 Nikola Urbancová ANTONIE KOPRETINA DEŠNÁ. z. s. 76.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
4
61.16 85.7
28 495.625 Michal Špalek CORNELIE 2 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 74.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
63.06 86.25
29 494.575 Kateřina Foretníková ZAIRO Tardy s.r.o. 69.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
8
66.95 86.95
30 493.3 Michaela Balounová EMPATIA Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem. z. s. 57.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.80 26.80
4
62.36 87.8
31 493.15 Eliška Vítková QUELLO MALTA Stáj Tomáš Kocián Neratov 64.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.40 10.40
12
69.89 87.9
32 492.25 Klára Zemanová FLÉR 4 TJ Start Hořice. z.s. 76.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
54.45 88.5
33 485.575 Adéla Bergerová FIKOT Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 69.75 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.20 23.20
0
58.61 92.95
34 484.975 Aneta Dohnalová INFINITY 1 JK BENFOUR 66.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
16
75.70 93.35
35 483.025 Tereza Linková RAINING DAY Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 62.25 0.00 0.00
0
20.00
20.00
28.40 28.40
4
65.60 94.65
36 469.375 Ulrika Kopřivová AXIAL TJ Equus Kinsky 66.75 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
12
59.85 103.75
37 468.85 Nela Zerzánová HRABICZ Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. 82.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
16
68.84 104.1
38 458.875 Nikola Ečerová WINSTON Z.H. Horse Academy 78.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
26.00 26.00
4
70.19 110.75
39 455.05 Anna Zemanová REBEL 2 Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 70.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.80 38.80
4
59.61 113.3
40 453.7 Nikola Kratochvílová CHOCOLATE Hřebčín Motěšice 66.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
27.20 27.20
8
81.04 114.2
41 442.3 Radko Heidenreich ml. BABOU SŠTZ Mohelnice Jezdecký klub Loštice. z.s. 75.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
46.80 46.80
0
68.77 121.8
42 423.25 Adéla Faltusová LIBERTY SON Jezdecký klub Zámecký Vrch 58.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
32.00 32.00
8
104.10 134.5
43 375.1 Jana Plundráková FROSTY SILVER Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 75.00 0.00 0.00
0
40.00
40.00
81.60 81.60
8
70.32 166.6
44 339.55 Simona Horáková PRZEDSWIT II MT-4/KRISTIÁN G Jezdecká stáj Galatík Těšánky 67.50 0.00 0.00
0
80.00
80.00
118.80 118.80
4
66.13 190.3
45 0 Pavel Zima WILD OF GRACIE JK MENDELU v Brně-ŠZP 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.46 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
46 0 Michal Zaruban PRIM 5 Michal Zaruban. Záboří n.L. 51.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.83 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
47 0 Veronika Buchtová LARA 5 TJ Equiklub Třebíč 73.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
60.11 0.0 vzdal (Jiný důvod)
48 0 Klára Večerková MALÝ MOŘSKÝ TYGR stáj 'Martin'. z.s. 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
111.07 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002025mDélka:400m
Tempo:00018m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0480Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:10
Limit:04:13mm:ssLimit:69s