Závěrečná všestrannost Pardubice

Pardubice, 29. 10. 2016

Popis:Všestrannost stupně ' Z '
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1/14
Počet startujících:32









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 352.91 Jana Samešová CARAMEL 2 JK JAS Český Dub 44.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
49.90 48.06
2 352.58 Miloslav Příhoda SALVATION 1 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 48.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
52.27 48.28
3 350.465 Hana Chrtková CARIPROS Sportovní klub Skalice 49.69 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.97 49.69
4 348.365 Rudolf Kosta VIK 3 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 51.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.79 51.09
5 346.955 Pavla Podhorná SOREPPO SJK SZeŠ Lanškroun 52.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
54.07 52.03
6 344.135 Pavla Podhorná TALISMAN SJK SZeŠ Lanškroun 53.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
50.07 53.91
7 343.76 Veronika Příhodová BORA 2 JK PAM z.s. 50.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
52.31 54.16
8 343.76 Jana Samešová DON ARTUR JK JAS Český Dub 50.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
51.57 54.16
9 342.74 Erika Nešporová BLACK BERRY BOY Jezdecký klub Janov z.s. 54.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.24 54.84
10 342.545 Jana Riedlová NEGARO stáj 'Martin'. z.s. 52.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
48.85 54.97
11 340.055 Michaela Haderková EPOCHA Eventing Team 50.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
42.06 56.63
12 339.92 Monika Hájková IOTA BLEU Stáj Tomáš Kocián Neratov 56.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
49.75 56.72
13 337.805 Tereza Kurková CALIFORNIE 2 SK Stáj 3K Přední Lhota . z.s. 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.74 58.13
14 335.705 Viktorie Theimerová PALLIARDI JS L. Krušinová JK Amír 59.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
46.03 59.53
15 335.705 Pavel Chvojka COFLANDO JS Chvojka-Stolany 59.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
51.45 59.53
16 335.705 Anje Aigner ARWEN Rakousko 59.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
52.53 59.53
17 335.66 Petr Myška MILTON KINSKÝ Jezdecký klub Isabel . z.s. 51.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
46.52 59.56
18 333.59 Šárka Štvánová CALEDON 3 JK Bártův Dvůr Přeštěnice 60.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
50.58 60.94
19 331.49 Štěpánka Šlechtová CECIL JK KOCUM Klatovy o.s. 62.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
50.96 62.34
20 330.785 Sylva Klubalová ELFKA Jezdecký klub Norma . z.s. 62.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.31 62.81
21 329 Nikola Jindrová ALLEGROVIVO Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
51.80 64.0
22 328.775 Richard Horáček RAMZES AHA Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
50.77 64.15
23 328.145 Barbora Švrlanská LORD GASPARI JK Amír 52.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
0
50.10 64.57
24 324.08 Michaela Skácelová DEREG Stáj Tomáš Kocián Neratov 63.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
50.78 67.28
25 324.08 Petra Táborská LANDINO SID JK Železnice z.s. 63.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
48.10 67.28
26 320.285 Dominika Kellerová NICE TIGER Jezdecký klub Ekkys 62.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.99 69.81
27 312.125 Sylva Klubalová PENÍZEK Jezdecký klub Norma . z.s. 71.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
50.07 75.25
28 287.51 Zdeňka Malíková OROK TJ Tesla Pardubice 74.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
4
62.16 91.66
29 254.705 Eliška Vaňková LUNA 14 TJ Krakonoš Trutnov 59.53 0.00 0.00
0
40.00
40.00
54.00 54.00
0
45.69 113.53
30 234.815 Veronika Heinová GLORIE 1 JK Němčičky 73.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
33.20 33.20
4
72.83 126.79
31 0 Pavel Vaněk RAMZES 1 Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 47.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
49.36 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
32 0 Nikola Drdlová CHARDONNAY JK Farma pod Lípou 68.44 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
49.64 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001370mDélka:330m
Tempo:00014m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:8
Poč. skoků:014Poč. skoků:9
Limit:03:03mm:ssLimit:57s