Česká republika (MZ0999)

Informace

  
Military Index: 1267.9 (0/232)
aktuální výkonnost: T
nejvyšší výkonnost: TT
starty za 2 roky: 331
starty celkem: 2089

Jezdci (210)

MIJméno#   
1230.6Jaroslav Hatla183
1091.7Robert Pokorný50
1067.3Miloslav Příhoda73
1002.0Jan Holec8
999.9Radko Heidenreich ml.9
990.9Petr Vančura51

Více...

Koně (448)

MIJméno#   
1017.2TIKSI Nadace při SOUz Loštice9
921.3ASTON MARTIN10
916.5DIAMANTIXA4
883.8CRAZY LOVE 12
873.9BERENIS 117
863.1BONUS 116

Více...

Výsledky

   datum    místo obt. poř. MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
2015-11-13 Ravenna ST 13/1 1110.1 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 76.6
2015-11-13 Ravenna T 11/2 1201.8 Petr Veselovský VELES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 148.8
2015-11-13 Ravenna T 12/2 1177.1 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 165.3
2015-10-16 Strzegom ZL 5/4 562.2 Gabriela Slavíková DELI 5 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 41.9
2015-10-16 Strzegom ZL 7/4 551.0 Miroslav Trunda FOR FUN AGAIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.3
2015-10-16 Strzegom ZL 9/4 549.0 Adéla Faltusová IMBIR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 50.7
2015-10-16 Strzegom ZL 14/4 532.6 Miroslav Trunda GO'BRIEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.6
2015-10-16 Strzegom ZL 4/2 529.9 Nikola Jindrová DANTE FANTASY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.4
2015-10-16 Strzegom ZL 6/2 519.7 Veronika Vincenciová ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.2
2015-10-16 Strzegom L 2/9 742.8 Eliška Orctová KONIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.8
2015-10-16 Strzegom L 5/9 739.8 Gabriela Slavíková RONALDO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-10-16 Strzegom L 7/9 738.5 Petr Vančura CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.7
2015-10-16 Strzegom L 13/9 725.4 Adéla Faltusová TO ON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 66.4
2015-10-16 Strzegom L 14/9 716.0 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.7
2015-10-16 Strzegom L 21/9 692.7 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 88.2
2015-10-16 Strzegom L 0/9 0.0 Linda Černušáková CAMELOT 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-10-16 Strzegom L 0/9 0.0 Anna Makovská CANTOU Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-10-16 Strzegom L 0/9 0.0 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-10-16 Strzegom S 5/2 897.2 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.2
2015-10-16 Strzegom S 0/2 0.0 Marie Dvořáková VERDI 5 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-10-16 Strzegom ST 6/6 1137.4 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.4
2015-10-16 Strzegom ST 17/6 1105.2 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.9
2015-10-16 Strzegom ST 18/6 1101.4 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.4
2015-10-16 Strzegom ST 30/6 1056.4 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 112.4
2015-10-16 Strzegom ST 0/6 0.0 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-10-16 Strzegom ST 0/6 0.0 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-10-16 Strzegom S 1/3 966.5 Jaroslav Hatla REENMORE ALFIE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 39.0
2015-10-16 Strzegom S 10/3 943.4 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.4
2015-10-16 Strzegom S 21/3 928.7 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.2
2015-10-16 Strzegom ST 24/2 1092.6 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 88.3
2015-10-16 Strzegom ST 27/2 1081.8 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 95.5
2015-10-15 Lion d' Angers S 0/1 0.0 Veronika Strnadová NAOMI 9 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-09-25 Strzegom S 2/9 941.6 Pavlína Pejřilová MERLIN 12 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.6
2015-09-25 Strzegom S 3/9 940.0 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.7
2015-09-25 Strzegom S 5/9 932.3 Petr Pejřil PASTOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.8
2015-09-25 Strzegom S 6/9 930.5 Eliška Orctová WESTWINDS DIEGO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.0
2015-09-25 Strzegom S 8/9 915.7 Petr Pejřil FUME 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.9
2015-09-25 Strzegom S 9/9 912.2 Kristýna Dostálová DACON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.2
2015-09-25 Strzegom S 10/9 907.8 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.1
2015-09-25 Strzegom S 11/9 901.0 Jaroslav Hatla REENMORE ALFIE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.7
2015-09-25 Strzegom S 0/9 0.0 Petr Myška HETIK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-09-25 Strzegom L 1/7 747.2 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.9
2015-09-25 Strzegom L 3/7 740.7 Jaroslav Hatla BIG BERRY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.2
2015-09-25 Strzegom L 8/7 733.0 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.3
2015-09-25 Strzegom L 12/7 716.1 Aneta Dohnalová INKARD Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.6
2015-09-25 Strzegom L 17/7 696.5 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.7
2015-09-25 Strzegom L 0/7 0.0 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-09-25 Strzegom L 0/7 0.0 Lukáš Létal FEDOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-09-25 Strzegom ZL 3/4 547.3 Robert Pokorný RHEA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.8
2015-09-25 Strzegom ZL 4/4 546.2 Robert Pokorný FLOOR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.5
2015-09-25 Strzegom ZL 6/4 543.4 Lucie Hlavatá KAI Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.4
2015-09-25 Strzegom ZL 11/4 527.0 Lucie Hlavatá KAIPPER Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.3
2015-09-25 Strzegom Z 4/1 323.5 Lukáš Létal COCO RICO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.7
2015-09-18 Strzegom ST 9/4 1132.2 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.9
2015-09-18 Strzegom ST 10/4 1128.6 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.3
2015-09-18 Strzegom ST 17/4 1105.9 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.4
2015-09-18 Strzegom ST 0/4 0.0 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-09-18 Strzegom S 6/1 928.7 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.2
2015-09-18 Strzegom Z 7/3 375.2 Adéla Svobodová DOUBLE CLEAR SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 33.2
2015-09-18 Strzegom Z 8/3 375.2 Miroslav Trunda SHUTTERFLYKE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 33.2
2015-09-18 Strzegom Z 0/3 0.0 Miroslav Trunda GO'BRIEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-09-18 Strzegom ZL 1/6 577.5 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 31.7
2015-09-18 Strzegom ZL 5/6 579.8 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 30.1
2015-09-18 Strzegom ZL 10/6 581.7 Adéla Svobodová SHUTTERFLY'S SAPPHIRE-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 28.9
2015-09-18 Strzegom ZL 14/6 583.9 Gabriela Slavíková RONALDO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 27.4
2015-09-18 Strzegom ZL 17/6 585.4 Gabriela Slavíková EXPECTANCY LUCY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 26.4
2015-09-18 Strzegom ZL 23/6 587.5 Petr Vančura CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 25.0
2015-09-18 Strzegom S 6/1 934.0 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.7
2015-09-18 Thal ZL 9/1 519.8 Adéla Michalcová ARGENTINA 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.1
2015-09-04 Facimiech ZL 3/1 543.7 Robert Pokorný FLOOR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.2
2015-09-04 Facimiech S 2/2 958.4 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 44.4
2015-09-04 Facimiech S 6/2 950.9 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.4
2015-08-29 Moszna Z 4/1 323.3 Sabina Paprskářová AGA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.8
2015-08-21 Hambach S 31/1 909.5 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 77.0
2015-08-21 Helvoirt S 16/1 939.2 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.2
2015-08-21 Helvoirt ST 26/2 1096.6 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.6
2015-08-21 Helvoirt ST 0/2 0.0 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-08-13 Bialy Bor S 24/5 929.3 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.8
2015-08-13 Bialy Bor S 31/5 920.3 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.8
2015-08-13 Bialy Bor S 36/5 913.2 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.5
2015-08-13 Bialy Bor S 45/5 897.2 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.2
2015-08-13 Bialy Bor S 54/5 861.3 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 109.1
2015-08-13 Bialy Bor S 8/4 913.2 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.5
2015-08-13 Bialy Bor S 8/4 897.2 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.2
2015-08-13 Bialy Bor S 8/4 929.3 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.8
2015-08-13 Bialy Bor S 8/4 861.3 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 109.1
2015-08-07 Bad Hrzburg S 37/1 918.8 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.8
2015-08-06 Sopot T 25/1 1299.9 Martin Maivald GOMBA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 83.4
2015-07-31 Strzegom ST 4/2 1099.5 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 83.64
2015-07-31 Strzegom ST 7/2 1097.2 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.22
2015-07-31 Strzegom S 4/4 925.8 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 66.1
2015-07-31 Strzegom S 7/4 903.0 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 81.3
2015-07-31 Strzegom S 0/4 0.0 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-31 Strzegom S 0/4 0.0 Jaroslav Hatla REENMORE ALFIE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-31 Strzegom L 8/7 732.0 Adéla Faltusová TO ON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.0
2015-07-31 Strzegom L 9/7 729.9 Gabriela Slavíková EXPECTANCY LUCY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.4
2015-07-31 Strzegom L 18/7 717.8 Lukáš Létal FEDOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 71.5
2015-07-31 Strzegom L 22/7 694.2 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 87.2
2015-07-31 Strzegom L 0/7 0.0 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-31 Strzegom L 0/7 0.0 Eliška Orctová KONIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-31 Strzegom L 0/7 0.0 Jaroslav Hatla BIG BERRY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-31 Strzegom L 2/1 748.0 Robert Pokorný FLOOR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.3
2015-07-31 Strzegom Z 7/2 338.8 Adéla Faltusová IMBIR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.5
2015-07-31 Strzegom Z 16/2 149.4 Lukáš Létal COCO RICO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 183.7
2015-07-24 Sahrendorf S 21/3 942.8 Barbora Kamírová VANESSA MAE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.8
2015-07-24 Sahrendorf S 38/3 922.8 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.1
2015-07-24 Sahrendorf S 0/3 0.0 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-07-17 Baborowko L 33/1 623.0 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 134.7
2015-07-17 Baborowko S 5/3 956.5 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 45.7
2015-07-17 Baborowko S 31/3 898.2 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.5
2015-07-17 Baborowko S 0/3 0.0 Šárka Douchová OK BEA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-07-17 Baborowko ST 8/1 1129.2 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.9
2015-07-17 Feldbach ST 9/2 1106.9 Petr Veselovský VELES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.7
2015-07-17 Feldbach ST 11/2 1085.8 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 92.8
2015-07-17 Feldbach T 0/1 0.0 Petr Veselovský MONARCHA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-03 Wr. Neustadt ZL 3/1 544.5 Lukáš Létal FEDOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.7
2015-07-03 Wr. Neustadt ST 0/3 0.0 Dominika Moudrá LORD 27 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-03 Wr. Neustadt ST 0/3 0.0 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-03 Wr. Neustadt ST 0/3 0.0 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-07-02 Copenhagen S 20/1 921.7 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.9
2015-06-25 Strzegom S 21/4 943.8 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.1
2015-06-25 Strzegom S 28/4 939.8 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-06-25 Strzegom S 44/4 912.8 Alžběta Vyštajnová DARRIUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.8
2015-06-25 Strzegom S 46/4 907.4 Veronika Strnadová NAOMI 9 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.4
2015-06-25 Strzegom S 7/4 932.8 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.5
2015-06-25 Strzegom S 10/4 927.7 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.9
2015-06-25 Strzegom S 17/4 892.7 Šárka Douchová OK BEA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 88.2
2015-06-25 Strzegom S 0/4 0.0 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-06-25 Strzegom S 29/4 918.5 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 71.0
2015-06-25 Strzegom S 36/4 907.7 Inka Saparová SL.FREGATA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.2
2015-06-25 Strzegom S 39/4 891.2 Barbora Kamírová VANESSA MAE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 89.2
2015-06-25 Strzegom S 0/4 0.0 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-06-25 Strzegom ST 7/1 1144.6 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.6
2015-06-25 Strzegom T 27/1 1227.4 Miloslav Příhoda GOMBA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 131.7
2015-06-25 Strzegom T 8/1 1341.0 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.0
2015-06-13 Jaroszowka Z 1/7 358.7 Miroslav Trunda GO'BRIEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 44.2
2015-06-13 Jaroszowka Z 3/7 342.5 Miroslav Trunda SHUTTERFLYKE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.0
2015-06-13 Jaroszowka Z 4/7 339.6 Nela Raušová M-ROCKINA-CH II Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.9
2015-06-13 Jaroszowka Z 5/7 337.5 Adéla Svobodová DOUBLE CLEAR SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.3
2015-06-13 Jaroszowka Z 6/7 333.8 Gabriela Slavíková GRIOTKA 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.8
2015-06-13 Jaroszowka Z 9/7 328.1 Pavlína Čemusová GAYA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.6
2015-06-13 Jaroszowka Z 13/7 321.4 Robert Pokorný RHEA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.1
2015-06-13 Jaroszowka ZL 2/8 552.4 Miloslav Příhoda ROVEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.4
2015-06-13 Jaroszowka ZL 3/8 550.3 Gabriela Slavíková RONALDO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.8
2015-06-13 Jaroszowka ZL 4/8 549.8 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 50.1
2015-06-13 Jaroszowka ZL 8/8 539.8 Adéla Svobodová SHUTTERFLY'S SAPPHIRE-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-06-13 Jaroszowka ZL 9/8 539.0 Klára Ivančáková CRA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.3
2015-06-13 Jaroszowka ZL 11/8 538.2 Veronika Rosická LANNDIS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.9
2015-06-13 Jaroszowka ZL 15/8 533.8 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.8
2015-06-13 Jaroszowka ZL 27/8 465.5 Jakub Suchý TRN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 106.3
2015-06-13 Jaroszowka L 1/7 752.1 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.6
2015-06-13 Jaroszowka L 2/7 741.3 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.8
2015-06-13 Jaroszowka L 8/7 720.8 Nela Raušová LANCELOT 24 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.5
2015-06-13 Jaroszowka L 13/7 698.4 Lukáš Létal FEDOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.4
2015-06-13 Jaroszowka L 18/7 660.3 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 109.8
2015-06-13 Jaroszowka L 19/7 613.7 Gabriela Slavíková CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 140.9
2015-06-13 Jaroszowka L 0/7 0.0 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-06-13 Jaroszowka S 10/3 935.2 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.9
2015-06-13 Jaroszowka S 12/3 928.5 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.3
2015-06-13 Jaroszowka S 13/3 922.2 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.5
2015-06-11 Kreuth ST 6/2 1133.7 Jaroslav Hatla WESTWINDS EL DIVO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.9
2015-06-11 Kreuth ST 7/2 1126.9 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.4
2015-06-11 Kreuth ST 0/2 0.0 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-06-11 Kreuth ST 0/2 0.0 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 1/11 943.0 Dominika Moudrá LORD 27 Česká republika 50.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.91 54.7
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 4/11 926.0 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
69.35 66.0
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 5/11 924.2 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 63.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.34 67.2
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 6/11 911.8 Alžběta Vyštajnová DARRIUS Česká republika 58.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
12
68.43 75.5
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 7/11 883.1 Veronika Strnadová NAOMI 9 Česká republika 61.40 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
4
75.02 94.6
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 8/11 0.0 Šárka Douchová ARIZONA 1 Česká republika 53.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
2015-06-05 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 11/11 0.0 Michaela Balounová DIAMANTIXA Česká republika 75.60 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
2015-05-30 Facimiech ZL 16/2 495.9 Klára Ivančáková CRA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 86.1
2015-05-30 Facimiech ZL 19/2 435.9 Hana Rumanová AFRAM Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 126.1
2015-05-30 Facimiech L 1/7 737.7 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.2
2015-05-30 Facimiech L 6/7 714.9 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 73.4
2015-05-30 Facimiech L 7/7 711.2 Gabriela Slavíková CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.9
2015-05-30 Facimiech L 8/7 705.6 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.6
2015-05-30 Facimiech L 14/7 683.4 Monika Červinková LORDINO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 94.4
2015-05-30 Facimiech L 0/7 0.0 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-30 Facimiech L 0/7 0.0 Monika Červinková ALIBABA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-30 Facimiech S 3/6 928.7 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.2
2015-05-30 Facimiech S 4/6 920.8 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.5
2015-05-30 Facimiech S 7/6 908.2 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 77.9
2015-05-30 Facimiech S 10/6 876.8 Inka Saparová SL.FREGATA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 98.8
2015-05-30 Facimiech S 0/6 0.0 Petr Myška HETIK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-30 Facimiech S 0/6 0.0 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-29 Everswinkel S 21/2 928.2 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.5
2015-05-29 Everswinkel S 29/2 919.1 Barbora Kamírová VANESSA MAE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.6
2015-05-01 Strzegom ZL 3/10 546.8 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.1
2015-05-01 Strzegom ZL 8/10 540.0 Evelína Jonášová PIEROT 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.7
2015-05-01 Strzegom ZL 9/10 539.8 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-05-01 Strzegom ZL 10/10 539.0 Václav Žižka FEDOR 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.3
2015-05-01 Strzegom ZL 19/10 532.5 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.7
2015-05-01 Strzegom ZL 22/10 530.7 Jaroslav Abík JULÍNEK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.9
2015-05-01 Strzegom ZL 30/10 485.0 Adéla Svobodová SHUTTERFLY'S SAPPHIRE-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 93.3
2015-05-01 Strzegom ZL 31/10 482.5 Jakub Suchý TRN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 95.0
2015-05-01 Strzegom ZL 32/10 462.4 Jaroslav Abík UTOPIE DE LA CHOQUE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 108.4
2015-05-01 Strzegom ZL 0/10 0.0 Hana Rumanová AFRAM Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-05-01 Strzegom ZL 9/1 529.9 Klára Ivančáková CRA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.4
2015-05-01 Strzegom Z 5/13 349.4 Veronika Rosická LANNDIS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 50.4
2015-05-01 Strzegom Z 7/13 348.0 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.3
2015-05-01 Strzegom Z 8/13 348.0 Miloslav Příhoda ROVEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.3
2015-05-01 Strzegom Z 10/13 338.1 Veronika Hypšová LANDINO SID Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.9
2015-05-01 Strzegom Z 15/13 328.2 Veronika Heinová GLORIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.5
2015-05-01 Strzegom Z 17/13 322.1 Veronika Hypšová FEE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.6
2015-05-01 Strzegom Z 18/13 302.1 Gabriela Slavíková GRIOTKA 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 81.9
2015-05-01 Strzegom Z 20/13 297.8 Miroslav Trunda GO'BRIEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.8
2015-05-01 Strzegom Z 0/13 0.0 Veronika Rosická HEKTOR 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-05-01 Strzegom Z 0/13 0.0 Tereza Polochová KARIN 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-05-01 Strzegom Z 0/13 0.0 Radim Toman EASY JUMP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom Z 0/13 0.0 Pavel Vereš JAMAIS DEUX SANS TROIS.P Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom Z 0/13 0.0 Miroslav Trunda SHUTTERFLYKE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom L 4/7 740.8 Petr Vančura FRENCISS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.1
2015-05-01 Strzegom L 7/7 739.7 Petr Myška HETIK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.9
2015-05-01 Strzegom L 15/7 723.8 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.5
2015-05-01 Strzegom L 23/7 698.8 Gabriela Slavíková CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.1
2015-05-01 Strzegom L 26/7 686.0 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 92.7
2015-05-01 Strzegom L 27/7 682.7 Anežka Lexová FLIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 94.9
2015-05-01 Strzegom L 0/7 0.0 Linda Černušáková CAMELOT 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom S 4/9 952.7 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.2
2015-05-01 Strzegom S 5/9 950.9 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.4
2015-05-01 Strzegom S 8/9 948.5 Lubomír Vrtek DIRÁNO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.0
2015-05-01 Strzegom S 9/9 940.5 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.3
2015-05-01 Strzegom S 11/9 931.4 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.4
2015-05-01 Strzegom S 13/9 929.6 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.6
2015-05-01 Strzegom S 21/9 907.7 David Bendák CAMILLA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.2
2015-05-01 Strzegom S 22/9 903.5 Jaroslav Abík FLIRT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 81.0
2015-05-01 Strzegom S 24/9 891.8 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 88.8
2015-05-01 Strzegom S 7/8 941.0 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.0
2015-05-01 Strzegom S 11/8 938.8 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.5
2015-05-01 Strzegom S 19/8 927.5 Barbora Žáčková CARTENDO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.0
2015-05-01 Strzegom S 25/8 911.2 Šárka Votavová TEDDY READY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.9
2015-05-01 Strzegom S 26/8 888.8 Šárka Douchová OK BEA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 90.8
2015-05-01 Strzegom S 28/8 821.6 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 135.6
2015-05-01 Strzegom S 0/8 0.0 Eliška Orctová BAJKONUR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom S 0/8 0.0 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Strzegom ST 3/5 1132.4 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.7
2015-05-01 Strzegom ST 6/5 1121.8 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.8
2015-05-01 Strzegom ST 8/5 1092.1 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 88.6
2015-05-01 Strzegom ST 9/5 1051.8 Antonín Vrtek DAVOS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 115.5
2015-05-01 Strzegom ST 0/5 0.0 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Wr. Neustadt S 0/1 0.0 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-05-01 Wr. Neustadt ST 26/1 1080.2 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 96.5
2015-04-24 Montelibretti T 0/1 0.0 Jaroslav Hatla WESTWINDS EL DIVO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-04-24 Montelibretti T 1/1 1345.1 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.3
2015-04-23 Sopot S 36/1 928.2 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.5
2015-04-23 Sopot T 0/2 0.0 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-04-23 Sopot T 0/2 0.0 Martin Maivald GOMBA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-04-10 Jaroszowka Z 9/3 339.8 Gabriela Slavíková RACHEL 7 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-04-10 Jaroszowka Z 11/3 336.5 Šárka Votavová JAZZ HIT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.0
2015-04-10 Jaroszowka Z 17/3 325.7 Jiří Maxera FROSTY SILVER Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 66.2
2015-04-10 Jaroszowka ZL 1/5 550.9 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.4
2015-04-10 Jaroszowka ZL 7/5 546.7 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.2
2015-04-10 Jaroszowka ZL 22/5 539.2 Petr Myška HETIK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.2
2015-04-10 Jaroszowka ZL 24/5 536.2 Michaela Balounová MOLENBURK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.2
2015-04-10 Jaroszowka ZL 25/5 535.5 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.7
2015-04-10 Jaroszowka L 11/11 743.2 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.5
2015-04-10 Jaroszowka L 15/11 737.0 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.7
2015-04-10 Jaroszowka L 16/11 736.3 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.1
2015-04-10 Jaroszowka L 20/11 729.6 Šárka Douchová OK BEA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.6
2015-04-10 Jaroszowka L 21/11 729.6 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.6
2015-04-10 Jaroszowka L 24/11 728.0 Marie Dvořáková CARMEN 16 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.7
2015-04-10 Jaroszowka L 27/11 726.9 Zuzana Machovcová ALNAKI Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.4
2015-04-10 Jaroszowka L 29/11 722.7 Jiří Machovec SIR CHARLES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.2
2015-04-10 Jaroszowka L 30/11 719.7 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.2
2015-04-10 Jaroszowka L 33/11 708.8 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 77.5
2015-04-10 Jaroszowka L 0/11 0.0 Gabriela Slavíková CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-04-10 Jaroszowka S 3/12 941.8 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.5
2015-04-10 Jaroszowka S 4/12 939.5 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.0
2015-04-10 Jaroszowka S 5/12 937.4 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.4
2015-04-10 Jaroszowka S 9/12 927.3 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.1
2015-04-10 Jaroszowka S 11/12 926.8 Pavlína Pejřilová MERLIN 12 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.5
2015-04-10 Jaroszowka S 16/12 921.8 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.8
2015-04-10 Jaroszowka S 17/12 921.0 Petr Pejřil FUME 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.3
2015-04-10 Jaroszowka S 25/12 907.2 Jaroslav Abík FLIRT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.5
2015-04-10 Jaroszowka S 33/12 835.7 Jaroslav Abík ATA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 126.2
2015-04-10 Jaroszowka S 34/12 833.2 Michaela Balounová DIAMANTIXA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 127.9
2015-04-10 Jaroszowka S 35/12 791.2 Kristýna Dostálová DACON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 155.9
2015-04-10 Jaroszowka S 0/12 0.0 Dominika Moudrá LORD 27 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-04-10 Jaroszowka ST 12/1 1075.2 Jiří Maxera DESIRE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 99.9
2015-04-09 Kreuth S 15/3 910.0 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 76.7
2015-04-09 Kreuth S 17/3 901.0 Barbora Žáčková CARTENDO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.7
2015-04-09 Kreuth S 18/3 896.6 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 85.6
2015-04-09 Kreuth ST 8/2 1111.6 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.6
2015-04-09 Kreuth ST 17/2 1046.3 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 119.1
2015-04-04 Motěšice ZK 1/3 159.8 Martin Maivald POLÁRKA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 43.5
2015-04-04 Motěšice ZK 2/3 146.9 Jana Riedlová NEGARO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.1
2015-04-04 Motěšice ZK 4/3 136.6 Jana Riedlová ROSA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.9
2015-04-04 Motěšice ZL 1/4 555.8 Martin Maivald PIAF Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 46.1
2015-04-04 Motěšice ZL 2/4 524.7 Martin Maivald FURIOSO XV-38 OSAKA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 66.9
2015-04-04 Motěšice ZL 4/4 516.8 Zuzana Machovcová ALNAKI Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.1
2015-04-04 Motěšice ZL 6/4 504.9 Jiří Machovec SIR CHARLES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 80.1
2015-04-02 Ravenna S 39/1 893.9 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 87.4
2015-04-02 Ravenna ST 10/1 1127.3 Jaroslav Hatla IBERON CP 22 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.1
2015-04-02 Ravenna T 2/2 1327.1 Jaroslav Hatla WESTWINDS EL DIVO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.3
2015-04-02 Ravenna T 4/2 1315.1 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 73.3
2015-03-28 Strzegom Z 1/5 370.5 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 36.3
2015-03-28 Strzegom Z 4/5 345.0 Jaroslav Hatla BIG BERRY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.3
2015-03-28 Strzegom Z 11/5 324.6 Gabriela Slavíková RACHEL 7 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 66.9
2015-03-28 Strzegom Z 15/5 289.2 Tereza Doležalová LUCIJEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 90.5
2015-03-28 Strzegom Z 0/5 0.0 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2015-03-28 Strzegom ZL 1/6 563.0 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 41.3
2015-03-28 Strzegom ZL 4/6 552.4 Jaroslav Hatla REENMORE ALFIE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.4
2015-03-28 Strzegom ZL 5/6 552.4 Gabriela Slavíková CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.4
2015-03-28 Strzegom ZL 6/6 541.8 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.5
2015-03-28 Strzegom ZL 12/6 527.5 Petr Vančura FEE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.0
2015-03-28 Strzegom ZL 23/6 470.4 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 103.1
2015-03-28 Strzegom L 2/12 747.2 Miloslav Příhoda CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.9
2015-03-28 Strzegom L 6/12 742.3 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.1
2015-03-28 Strzegom L 7/12 742.0 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.3
2015-03-28 Strzegom L 11/12 739.8 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.8
2015-03-28 Strzegom L 15/12 735.0 Dominika Kellerová PHAETHON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.0
2015-03-28 Strzegom L 18/12 732.0 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.0
2015-03-28 Strzegom L 21/12 728.8 Petr Vančura ASTON MARTIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.1
2015-03-28 Strzegom L 27/12 718.2 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 71.2
2015-03-28 Strzegom L 28/12 716.1 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.6
2015-03-28 Strzegom L 32/12 711.0 Lukáš Létal LANNDIS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 76.0
2015-03-28 Strzegom L 36/12 694.5 Veronika Strnadová NAOMI 9 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 87.0
2015-03-28 Strzegom L 0/12 0.0 Pavlína Sůrová BELWET Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2015-03-28 Strzegom S 4/5 932.9 Jaroslav Hatla IBERON CP 22 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.4
2015-03-28 Strzegom S 6/5 923.0 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 68.0
2015-03-28 Strzegom S 7/5 921.0 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.3
2015-03-28 Strzegom S 14/5 911.8 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.5
2015-03-28 Strzegom S 17/5 901.0 Barbora Žáčková CARTENDO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.7
2015-03-28 Strzegom ST 6/1 1072.8 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 101.5
2015-03-05 Barroca d' Alva S 47/1 830.8 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 129.5
2015-03-05 Barroca d' Alva ST 4/1 1154.8 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 46.8
2015-03-05 Barroca d' Alva T 7/1 1289.8 Jaroslav Hatla WESTWINDS EL DIVO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 90.1
2015-02-26 Barroca d' Alva S 24/2 932.0 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.0
2015-02-26 Barroca d' Alva S 31/2 920.9 Eliška Opravilová LASING Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.4
2015-02-26 Barroca d' Alva ST 4/1 1145.1 Jaroslav Hatla WESTWINDS EL DIVO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.3
2014-10-18 Strzegom Z 7/3 315.0 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 73.3
2014-10-18 Strzegom Z 8/3 304.1 Adéla Faltusová IMBIR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 80.6
2014-10-18 Strzegom Z 0/3 0.0 Tereza Doležalová LUCIJEN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-10-18 Strzegom L 1/11 743.8 Inka Saparová SL.FREGATA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.1
2014-10-18 Strzegom L 4/11 734.0 Dominika Kellerová PHAETHON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.7
2014-10-18 Strzegom L 5/11 732.9 Eliška Orctová KONIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.4
2014-10-18 Strzegom L 13/11 713.4 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.4
2014-10-18 Strzegom L 14/11 707.5 Marie Dvořáková DIANA 31 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.3
2014-10-18 Strzegom L 15/11 706.7 Jiří Kornalík TABLE DANCE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.9
2014-10-18 Strzegom L 17/11 706.3 Eliška Pavlová JOHANKA 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.1
2014-10-18 Strzegom L 18/11 700.8 Šárka Douchová OK BEA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.8
2014-10-18 Strzegom L 22/11 686.2 Michaela Balounová MOLENBURK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 92.5
2014-10-18 Strzegom L 23/11 680.7 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 96.2
2014-10-18 Strzegom L 28/11 614.2 Linda Černušáková CAMELOT 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 140.5
2014-10-18 Strzegom S 6/12 940.2 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.5
2014-10-18 Strzegom S 7/12 939.7 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.9
2014-10-18 Strzegom S 9/12 933.3 Pavlína Pejřilová MERLIN 12 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 61.1
2014-10-18 Strzegom S 13/12 923.3 Marie Dvořáková DUKÁT 6 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.8
2014-10-18 Strzegom S 17/12 915.7 Šárka Votavová TEDDY READY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.9
2014-10-18 Strzegom S 20/12 911.3 Šárka Douchová ARIZONA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.8
2014-10-18 Strzegom S 22/12 908.8 Barbora Žáčková CARTENDO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 77.5
2014-10-18 Strzegom S 23/12 899.0 Petr Pejřil FUME 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.0
2014-10-18 Strzegom S 24/12 883.4 Petr Pejřil DACON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 94.4
2014-10-18 Strzegom S 25/12 877.8 Michaela Balounová DIAMANTIXA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 98.1
2014-10-18 Strzegom S 0/12 0.0 Petr Vančura CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-10-18 Strzegom S 0/12 0.0 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-10-18 Strzegom ST 1/2 1141.3 Miloslav Příhoda VANESSA MAE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.8
2014-10-18 Strzegom ST 0/2 0.0 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-10-18 Strzegom ZL 3/5 548.5 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.0
2014-10-18 Strzegom ZL 13/5 524.0 Eliška Pavlová DEREG Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.3
2014-10-18 Strzegom ZL 15/5 517.5 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 71.7
2014-10-18 Strzegom ZL 16/5 508.6 Lukáš Létal LANNDIS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 77.6
2014-10-18 Strzegom ZL 0/5 0.0 Martina Frenclová CARA MAY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-09-26 Strzegom Z 3/1 326.8 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.5
2014-09-26 Strzegom ZL 7/3 539.2 Lucie Plíšková FABRICIE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 57.2
2014-09-26 Strzegom ZL 8/3 536.2 Evelína Jonášová PIEROT 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 59.2
2014-09-26 Strzegom ZL 10/3 534.0 Miriam Záveská EACHAUN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.7
2014-09-26 Strzegom L 7/3 740.8 Petr Vančura CAPTAIN HERO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.1
2014-09-26 Strzegom L 10/3 733.8 Barbora Žáčková CARTENDO Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.8
2014-09-26 Strzegom L 19/3 718.7 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.9
2014-09-26 Strzegom S 7/1 916.0 Miriam Záveská KILLOSSERY HARVEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.7
2014-09-18 Strzegom S 10/5 926.3 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.8
2014-09-18 Strzegom S 11/5 923.5 Petr Pejřil FUME 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.7
2014-09-18 Strzegom S 13/5 916.0 Robert Pokorný GRAF REINETTE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 72.7
2014-09-18 Strzegom S 15/5 911.9 Pavlína Pejřilová MERLIN 12 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.4
2014-09-18 Strzegom S 17/5 898.1 Kristýna Dostálová DACON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 84.6
2014-09-18 Strzegom ST 4/5 1126.2 Miloslav Příhoda VANESSA MAE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 65.9
2014-09-18 Strzegom ST 6/5 1124.2 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 67.2
2014-09-18 Strzegom ST 12/5 1113.7 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.2
2014-09-18 Strzegom ST 13/5 1105.4 Petr Veselovský VELES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.7
2014-09-18 Strzegom ST 22/5 1031.5 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 129.0
2014-09-18 Strzegom ST 0/1 0.0 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-09-18 Strzegom T 10/2 1284.3 Jiří Maxera DESIRE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 93.8
2014-09-18 Strzegom T 11/2 1203.2 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 147.9
2014-09-13 Sommerau ZL 2/1 548.2 Eliška Opravilová JASNÁ 7 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.2
2014-09-06 St.Martin Muhlkreis ZL 3/1 537.8 Eliška Opravilová JASNÁ 7 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.1
2014-09-05 Racot Z 1/2 358.7 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 44.2
2014-09-05 Racot Z 2/2 350.3 Jaroslav Hatla BIG BERRY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.8
2014-09-05 Racot ST 4/1 1151.8 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 48.8
2014-08-28 Haras du Pin / Caen TT 57/1 1444.6 Martin Maivald GOMBA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 120.3
2014-08-28 Schwaiganger ST 15/4 1101.8 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 82.1
2014-08-28 Schwaiganger ST 16/4 1087.4 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 91.7
2014-08-28 Schwaiganger ST 0/4 0.0 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-28 Schwaiganger ST 0/4 0.0 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-28 Schwaiganger S 0/1 0.0 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-23 Facimiech L 2/1 741.9 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 55.4
2014-08-23 Facimiech ZL 9/1 537.1 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.6
2014-08-23 Facimiech Z 14/1 304.5 Klára Ivančáková NOKAR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 80.3
2014-08-23 Hamm S 0/1 0.0 Eliška Opravilová KALIF Stillus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-16 Anspang L 0/1 0.0 Iva Baďurová NERO 18 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-15 Hambach S 35/1 872.6 Miroslav Trunda JESIE JAMES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 101.6
2014-08-15 Hambach ST 7/4 1139.9 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 56.7
2014-08-15 Hambach ST 34/4 1074.8 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 100.1
2014-08-15 Hambach ST 37/4 1066.9 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 105.4
2014-08-15 Hambach ST 39/4 1048.8 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 117.5
2014-08-14 Bishop Burton S 40/3 912.5 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.0
2014-08-14 Bishop Burton S 44/3 899.9 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 83.4
2014-08-14 Bishop Burton S 60/3 839.2 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 123.9
2014-08-07 Sopot T 16/1 1166.4 Petr Lacina KORSICA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 172.4
2014-08-01 Strzegom Z 1/8 367.5 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 38.3
2014-08-01 Strzegom Z 2/8 353.8 Jaroslav Hatla BIG BERRY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 47.5
2014-08-01 Strzegom Z 3/8 343.2 Evelína Jonášová PIEROT 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 54.5
2014-08-01 Strzegom Z 5/8 335.0 Šárka Votavová JAZZ HIT Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 60.0
2014-08-01 Strzegom Z 14/8 253.7 Marcela Šedá CANDY 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 114.2
2014-08-01 Strzegom Z 15/8 227.0 Gabriela Slavíková VÁCLAV 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 132.0
2014-08-01 Strzegom Z 0/8 0.0 Jaromír Kabelka WELINGTON 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-08-01 Strzegom Z 0/8 0.0 Barbora Příhodová PERSI 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-08-01 Strzegom ZL 4/8 548.3 Miloslav Příhoda KARANTINUS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 51.1
2014-08-01 Strzegom ZL 5/8 546.2 Gabriela Slavíková EXPECTANCY LUCY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.5
2014-08-01 Strzegom ZL 8/8 538.0 Petr Vančura CASPER 14 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.0
2014-08-01 Strzegom ZL 9/8 537.2 Gabriela Slavíková CRA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 58.5
2014-08-01 Strzegom ZL 23/8 512.8 Jaromír Kabelka ELÁN 2 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 74.8
2014-08-01 Strzegom ZL 25/8 490.3 Lucie Příhodová DINI Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 89.8
2014-08-01 Strzegom ZL 27/8 479.4 Petr Vančura RONALDO 4 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 97.1
2014-08-01 Strzegom ZL 0/8 0.0 Nikola Jindrová LUCKY LOOK Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-08-01 Strzegom L 8/4 720.0 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 70.0
2014-08-01 Strzegom L 13/4 712.2 Lucie Plecháčová SEPP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 75.2
2014-08-01 Strzegom L 21/4 683.1 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 94.6
2014-08-01 Strzegom L 0/4 0.0 Nikola Jindrová GOLDWIN Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-08-01 Strzegom S 6/2 931.4 Miloslav Příhoda CENZURA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 62.4
2014-08-01 Strzegom S 16/2 838.2 Marcela Šedá CATANGO R Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 124.5
2014-07-25 Hunxe S 47/1 887.6 Miroslav Trunda JESIE JAMES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 91.6
2014-07-25 Hunxe ST 25/1 1067.8 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 104.8
2014-07-18 Crostwitz Horka S 6/7 950.2 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 49.9
2014-07-18 Crostwitz Horka S 12/7 928.2 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.5
2014-07-18 Crostwitz Horka S 14/7 920.3 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.8
2014-07-18 Crostwitz Horka S 15/7 895.1 Miriam Záveská FRENCISS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 86.6
2014-07-18 Crostwitz Horka S 0/7 0.0 Šárka Votavová BAILEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Crostwitz Horka S 0/7 0.0 Tomáš Němec ARMATOR Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-07-18 Crostwitz Horka S 0/7 0.0 Iva Baďurová NERO 18 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Crostwitz Horka ST 8/5 1104.2 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 80.5
2014-07-18 Crostwitz Horka ST 0/5 0.0 Miriam Záveská KILLOSSERY HARVEY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-07-18 Crostwitz Horka ST 0/5 0.0 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Crostwitz Horka ST 0/5 0.0 Pavel Březina TOMON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Crostwitz Horka ST 0/5 0.0 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Feldbach L 0/1 0.0 Barbora Kamírová CRAZY LOVE 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-07-18 Feldbach S 10/1 910.1 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 76.6
2014-07-18 Feldbach T 6/1 1279.7 Petr Lacina KORSICA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 96.9
2014-07-04 Nagykanisza S 3/1 878.9 Zuzana Šmídová SIR CHARLES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 97.4
2014-06-26 Strzegom S 38/3 929.8 Iva Baďurová NERO 18 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 63.5
2014-06-26 Strzegom S 59/3 854.6 Pavlína Sůrová BELWET Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 113.6
2014-06-26 Strzegom S 0/3 0.0 Miroslav Trunda JESIE JAMES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-26 Strzegom S 29/3 921.2 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.2
2014-06-26 Strzegom S 47/3 869.9 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 103.4
2014-06-26 Strzegom S 0/3 0.0 Petr Veselovský VELES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-26 Strzegom ST 30/3 1109.7 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 76.9
2014-06-26 Strzegom ST 32/3 1104.4 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 80.4
2014-06-26 Strzegom ST 36/3 1089.2 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 90.5
2014-06-26 Strzegom T 23/2 1170.3 Petr Lacina KORSICA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 169.8
2014-06-26 Strzegom T 0/2 0.0 Jiří Maxera DESIRE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-26 Strzegom T 5/4 1315.2 Martin Maivald GOMBA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 73.2
2014-06-26 Strzegom T 19/4 1219.5 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 137.0
2014-06-26 Strzegom T 0/4 0.0 Petr Veselovský MONARCHA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-06-26 Strzegom T 0/4 0.0 Eliška Opravilová KALIF Stillus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-14 Jaroszowka Z 1/3 354.0 Lukáš Létal LANNDIS Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 47.3
2014-06-14 Jaroszowka Z 2/3 353.8 Evelína Jonášová PIEROT 3 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 47.5
2014-06-14 Jaroszowka Z 7/3 346.2 Tomáš Barták DAN 10 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 52.5
2014-06-14 Jaroszowka ZL 2/4 545.2 Miloslav Příhoda EAGLE-EYE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 53.2
2014-06-14 Jaroszowka ZL 11/4 521.5 Martina Frenclová CARA MAY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 69.0
2014-06-14 Jaroszowka ZL 19/4 505.3 Barbora Sosnovcová VENDA 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 79.8
2014-06-14 Jaroszowka ZL 21/4 468.4 Jiří Kornalík TABLE DANCE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 104.4
2014-06-14 Jaroszowka L 11/3 728.1 Petr Veselovský VELES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 64.6
2014-06-14 Jaroszowka L 19/3 660.5 Veronika Rosická IROS DANTES Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 109.7
2014-06-14 Jaroszowka L 0/3 0.0 Martin Sokol LEADER Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-14 Jaroszowka S 13/4 907.2 Lukáš Létal INNOCENTA Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 78.5
2014-06-14 Jaroszowka S 20/4 799.5 Petr Pejřil FUME 1 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 150.3
2014-06-14 Jaroszowka S 0/4 0.0 Pavlína Pejřilová MERLIN 12 Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-14 Jaroszowka S 0/4 0.0 Kristýna Dostálová DACON Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-12 Luhmuehlen T 0/2 0.0 Eliška Opravilová KALIF Stillus Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen ((889) není v číselníku)
2014-06-12 Luhmuehlen T 0/2 0.0 Jaroslav Hatla FERNET AF KREFFE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 5/20 929.5 Barbora Kamírová CHRISTO 1 Česká republika 57.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.40 6.40
0
73.89 63.7
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 6/20 925.7 Lubomír Vrtek DIRÁNO 1 Česká republika 54.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
70.15 66.2
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 7/20 922.7 Petr Myška ROXANA 10 Česká republika 54.60 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.60 9.60
4
71.63 68.2
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 10/20 905.9 Miriam Záveská KILLOSSERY HARVEY Česká republika 55.80 0.00 0.00
0
0.00
0.00
19.60 19.60
4
74.62 79.4
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 11/20 905.8 Anežka Lexová BERENIS 1 Česká republika 62.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
17.20 17.20
0
67.66 79.5
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 12/20 905.8 Iva Baďurová NERO 18 Česká republika 56.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
23.20 23.20
0
75.75 79.5
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 14/20 891.8 Miriam Záveská FRENCISS Česká republika 61.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.60 15.60
12
75.24 88.8
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 16/20 0.0 Pavel Březina TOMON Česká republika 52.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 19/20 0.0 Adéla Svobodová KARAMELA - SL Česká republika 62.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice koně)
2014-06-06 Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C 20/20 0.0 Eliška Orctová BONUS 1 Česká republika 60.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
2014-05-29 Kreuth S 0/2 0.0 Robert Pokorný RODEO AU HEUP Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-05-29 Kreuth S 0/2 0.0 Robert Pokorný BOLINE Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-05-29 Kreuth ST 14/3 1065.7 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 106.2
2014-05-29 Kreuth ST 20/3 995.3 Barbora Žáčková FREY Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 153.1
2014-05-29 Kreuth ST 0/3 0.0 Adéla Svobodová URLEVEN BARNAUL-SL Česká republika 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Diskvalifikace)
2014-05-23 Dunak