Závody ve všestrannosti

   datum    místo popis soutěže    prestiž   
2016-10-29 Pardubice Závěrečná všestrannost Pardubice S, CNC1*,C, L, ZL, Z, ZK, ZL **
2016-10-01 Dvoreček Dvoreček ZL, ZL, Z, ZL **
2016-09-24 Kolesa Všestrannost Kolesa Z, L **
2016-09-10 Přeštěnice OM všestrannost a Benjamin Cup ZK, Z, ZL, ZK, Z *
2016-09-02 Pardubice Finále KMK všestrannost Pardubice - dostihové závo L, S, CNC1*,C ***
2016-08-27 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha ZL, Z, ZK, ZL, ZL **
2016-08-19 Humpolec Humpolec S, CNC1*,C, L, ZL, ZL, L, ZL, L **
2016-07-28 Pardubice Mistrovství České republiky ve všestrannosti S, CNC1*,C, L, ZL, Z, L, ZL, L, ZL, Z, L, ZL ***
2016-07-16 Humpolec Kvalifikační kolo ZP - Humpolec L, ZL, ZL, L, ZL, ZK, ZL, L, ZL, ZL **
2016-07-02 Vrchovany Jezdecké závody ve všestrannosti - Vrchovany L, ZL, Z, Z, ZK, L, L, ZL **
2016-06-30 Vrchovany Vrchovany - KMK ZL, L **
2016-06-18 Loštice 39.ročník ZLATÉ PODKOVY LOŠTICE L, ZL, ZL, ZL, L, ZL, ZL, Z, L, L, ZL **
2016-06-17 Loštice KRITERIUM MLADÝCH KONÍ ve všestrannosti Loštice ZL, L **
2016-06-03 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha L, ZL, ZL, L, ZK, Z, ZL, ZL, L **
2016-05-14 Borová Borová S, CNC1*,C, L, ZL, ZL, ZL, L, ZK, ZL, L **
2016-05-07 Těšánky Kvalifikace Zlaté podkovy - 51. ročník L, ZL, ZL, ZL, Z, ZK **
2016-05-06 Těšánky KMK všestrannost Těšánky ZL, L **
2016-04-30 Dvoreček Dvoreček L, ZL, ZL, L, ZK, ZL, ZL, L **
2016-04-16 Pardubice Pardubice L, ZL, ZL, ZL, Z, L, ZK **
2016-04-14 Pardubice KMK všestrannost - Pardubice ZL, L *
2015-11-13 Ravenna CIC2*/CIC3* T *****
2015-10-31 Pardubice Rozlučková všestrannost Pardubice S, CNC1*,C, L, ZL, Z **
2015-10-16 Strzegom CNC/CIC2*/CCI*/CCI2* ZL, L, S, ST, S, ST ***
2015-10-16 Strzegom CNC/CIC2*/CCI*/CCI2* ***
2015-10-03 Dvoreček Dvoreček ZL, Z, ZL, ZL **
2015-09-27 Rudná pod Pradědem Rudná pod Pradědem ZK, Z *
2015-09-27 Humpolec Jezdecké závody ve všestrannosti - Humpolec ZL, Z *
2015-09-25 Strzegom CNC L, ZL, Z ***
2015-09-18 Borová MČR C/ pony, ml. jezdci a senioři - Borová 2015 S, CNC1*,C, ZL, L **
2015-09-18 Borová Jezdecké závody ve všestrannosti - Borová S, CNC1*,C, ZL **
2015-09-18 Strzegom CNC/CIC*/CIC2* S, Z, ZL, S ***
2015-09-18 Strzegom CNC/CIC*/CIC2* ***
2015-09-04 Brno - Panská Lícha Mistrovství ČR C/ děti, ml. junioři, st. junioři ZL, Z, L, ZL, Z, ZL **
2015-09-04 Facimiech CNC S ****
2015-08-29 Humpolec Finále KMK / C na styl - Humpolec 2015 L, S, CNC1*,C **
2015-08-29 Humpolec Finále KMK / C na styl - Humpolec 2015 **
2015-08-21 Humpolec Finále 50. ročníku seriálu závodů Zlatá podkova - S, CNC1*,C, L, ZL, ZL, L **
2015-08-21 Humpolec Finále 50. ročníku seriálu závodů Zlatá podkova - **
2015-08-21 Helvoirt CIC*/CIC2* ST ***
2015-08-13 Bialy Bor CH - EU - J S ****
2015-08-11 Heroutice Heroutice ZL, Z *
2015-08-08 Vrchovany 1. ročník závodů ve všestrannosti - Vrchovany Z, ZK *
2015-08-08 Vrchovany 1. ročník závodů ve všestrannosti - Vrchovany *
2015-08-08 Vrchovany 1. ročník závodů ve všestrannosti - Vrchovany *
2015-07-31 Pardubice MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV VE VŠE|STRANNOSTI 2015 L, ZL, Z **
2015-07-31 Strzegom CNC S, L, L, Z **
2015-07-30 Pardubice KMK Pardubice C/2015 ZL, L **
2015-07-30 Pardubice KMK Pardubice C/2015 **
2015-07-18 Humpolec Kval. kolo 50. ročníku - Zlatá podkova - Humpolec L, ZL, ZL, L, ZL **
2015-07-17 Baborowko CNC/CIC*/CIC2* S, ST ***
2015-07-17 Feldbach CIC2*/CCI3* T ***
2015-07-03 Kolesa KVALIFIKACE ZLATÉ PODKOVY - 50.ročník L, ZL, ZL, L, Z, ZL **
2015-07-03 Wr. Neustadt CNC/CIC2* ST
2015-07-02 Kolesa KMK - C/2015 - Kolesa ZL, L **
2015-07-02 Kolesa KMK - C/2015 - Kolesa **
2015-06-25 Strzegom CIC*/CICJ*/CCI*/CIC2*/CICO3*/CCI3* S, S, ST, T, T ****
2015-06-20 Loštice 38. ročník ZLATÉ PODKOVY Loštice L, ZL, ZL, L, ZL, ZL, Z, S, CNC1*,C, L **
2015-06-13 Jaroszowka CNC ZL, L, S **
2015-06-11 Kreuth CIC2* ST **
2015-06-05 Brno - Panská Lícha Panská Lícha - CCI* + kvalifikace ZP L, ZL, L, ZL, S, CNC1*,C, ZK, ZL, ZL **
2015-05-30 Facimiech CNC L, S **
2015-05-30 Facimiech CNC **
2015-05-16 Borová KMK - Borová L ***
2015-05-16 Borová VII. závody ve všestrannosti- Borová L, ZL, L, ZL, ZK, ZL **
2015-05-08 Těšánky Mistrovství Zlínské Oblasti ZL, L, S, CNC1*,C, L, ZL, Z, ZL, ZK **
2015-05-02 Dvoreček Dvoreček ZL, L, S, CNC1*,C, ZL **
2015-05-01 Strzegom CNC/CCI*/CIC2* ZL, Z, L, S, S, ST ***
2015-05-01 Wr. Neustadt CIC*/CIC2* ST **
2015-04-24 Montelibretti CIC3*/CCI3* T ***
2015-04-23 Sopot CIC*/CIC3* T *
2015-04-18 Pardubice Závodiště Pardubice, číslo závodů 418F1 L, ZL, ZL, Z, ZL, ZK **
2015-04-10 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST ***
2015-04-09 Kreuth CIC*/CIC2* ST ****
2015-04-04 Motěšice CNC ZL *
2015-04-02 Ravenna CIC*/CIC2*/CIC3* ST, T *****
2015-03-28 Strzegom CNC ZL, L, S, ST ***
2015-03-05 Barroca d' Alva CNC/CCI*/CCI2*/CIC3* S, ST, T *****
2015-02-26 Barroca d' Alva CIC*/CIC2* ST *****
2014-11-01 Pardubice ROZLUČKOVÁ VŠESTRANNOST L, ZL, Z, ZK **
2014-10-18 Těšánky Závody ve všestrannosti - Těšánky ZK, ZL *
2014-10-18 Strzegom CNC L, S, ST, ZL ***
2014-10-04 Dvoreček Dvoreček ZL, Z, ZL, Z *
2014-09-26 Humpolec MČR / C - senioři, děti, pony - Humpolec 2014 Z, ZL, L, Z, ZK **
2014-09-26 Strzegom CNC ZL, L, S ***
2014-09-19 Borová MČR 2014 - junioři a ml. jezdci - Borová L, ZL, S, CNC1*,C, L, ZL **
2014-09-18 Strzegom CIC/CCI1*, CIC/CCI2*, CNC3* ST, ST, T ****
2014-09-18 Strzegom CIC/CCI1*, CIC/CCI2*, CNC3* ****
2014-09-12 Borová Borová Z, L, S, CNC1*,C, ZL **
2014-09-12 Borová Borová **
2014-09-05 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha Z, ZL **
2014-09-05 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2014-09-05 Racot ST ***
2014-09-05 Racot ***
2014-08-28 Schwaiganger CIC1*, CIC2* S **
2014-08-23 Facimiech ZL, Z **
2014-08-23 Facimiech **
2014-08-22 Humpolec Finále 49. ročníku seriálu závodů Zlatá podkova Hu S, CNC1*,C, ZL, ZL, L ***
2014-08-22 Humpolec Finále 49. ročníku seriálu závodů Zlatá podkova Hu ***
2014-08-15 Hambach CIC1*, CIC2* ST *****
2014-08-15 Hambach CIC1*, CIC2* *****
2014-08-09 Pardubice Letní všestrannost 2014 S, CNC1*,C, L, Z **
2014-08-09 Pardubice Letní všestrannost 2014 **
2014-08-02 Humpolec Jezdecké závody ve všestranosti - Humpolec L, ZL **
2014-08-01 Strzegom CNC ZL, L, S **
2014-07-25 Hunxe CIC1*, CIC2* ST ****
2014-07-19 Humpolec Kvalif. kolo 49. ročníku ZP - Humpolec L, ZL, ZL, L, ZL, L ***
2014-07-18 Humpolec Kvalif. kolo KMK / C na styl - Humpolec 2014 ZK, ZL, ZL *
2014-07-18 Crostwitz Horka CCI1*, CIC2* ST **
2014-07-18 Feldbach CCI1*, CIC3* S, T ***
2014-07-04 Kolesa Kvalifikace Zlaté podkovy - 49.ročník L, ZL, ZL, L, ZL, ZK, ZL, ZL, S, CNC1*,C, L, L, L, ZL, ZL, ZL, L, L, L ***
2014-07-04 Kolesa Kvalifikace Zlaté podkovy - 49.ročník ***
2014-06-26 Strzegom CIC/CCI1*, CIC2*, CCI3*, CICO3*-NC S, ST, T, T ***
2014-06-21 Loštice 37. ročník ZLATÉ PODKOVY Loštice L, ZL, ZL, L, ZL, ZL **
2014-06-14 Jaroszowka CNC1* ZL, L, S **
2014-06-14 Jaroszowka CNC1* **
2014-06-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C, L, ZL, L, Z, ZL **
2014-05-29 Kreuth CCI1*, CIC2* ST **
2014-05-23 Dunakeszi CCI1*, CIC3* T ****
2014-05-23 Dunakeszi CCI1*, CIC3* ****
2014-05-18 Rudná pod Pradědem Rudná pod Pradědem Z, ZL, L **
2014-05-17 Borová VII. závody ve všestrannosti - Borová L, L, ZL, ZL, L, ZK, ZL **
2014-05-16 Borová Borová ZK, ZL, ZL **
2014-05-16 Borová Borová **
2014-05-03 Dvoreček Dvoreček ZL, L, Z, ZL **
2014-05-02 Wr.Neustadt - Milak CCI1*, CIC2*, CCI2* ST, S, L, Z, ZL ****
2014-05-01 Strzegom CNC1*, CNC2* S, L, ZL, Z **
2014-04-25 Sopot CIC1* / CIC3* S ****
2014-04-19 Pardubice Zlatá podkova 2014 L, ZL, ZL, L, Z, ZL **
2014-04-12 Strzegom CIC2* ZL, L, S, ST ***
2014-04-10 Kreuth CIC1* S ****
2014-04-04 Strzegom CNC L, S, ST, Z ***
2014-04-04 Strzegom CNC ***
2014-02-27 Barroca d´Alva CCI ST *****
2014-02-27 Barroca d´Alva CCI *****
2013-11-02 Pardubice Rozlučková všestrannost ZL, L, S, CNC1*,C **
2013-10-19 Těšánky Závody ve všestrannosti - Těšánky Z, ZL, S, CNC1*,C *
2013-10-19 Strzegom CNC L, ZL, Z ***
2013-10-19 Strzegom CNC ***
2013-10-05 Dvoreček Dvoreček Z, Z, ZL *
2013-10-05 Dvoreček Dvoreček *
2013-09-28 Humpolec Humpolec - Memoriál Fr. Bělocha a Fr. Svobody Z, ZL **
2013-09-26 Strzegom CIC*/CIC2*/CICYH S, ST ****
2013-09-21 Loštice IX.PODZIMNÍ MILITARY Loštice L, ZL, Z, S, CNC1*,C, ZL **
2013-09-20 Borová Mistrovsví ČR ve všestrannosti 2013 - pony, děti, ZL, ZL, L, S, CNC1*,C **
2013-09-20 Strzegom CNC L, ZL, Z **
2013-09-20 Strzegom CNC **
2013-09-20 Strzegom CNC **
2013-09-20 Strzegom CNC **
2013-09-13 Motěšice CIC*/CIC2* ST ****
2013-09-13 Motěšice CIC*/CIC2* ****
2013-09-13 Motěšice CIC*/CIC2* ****
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha L, L, ZL, Z, ZK **
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2013-09-06 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha **
2013-08-24 Racot CNC ZL, L **
2013-08-24 Racot CNC **
2013-08-23 Humpolec Finále 48. ročníku Zlatá podkova 2013 - Humpolec ST,CNC2*,C, S, CNC1*,C, L, L, ZL, ZL, S, CNC1*,C ***
2013-08-23 Humpolec Finále 48. ročníku Zlatá podkova 2013 - Humpolec ***
2013-08-23 Humpolec Finále 48. ročníku Zlatá podkova 2013 - Humpolec ***
2013-08-09 Strzegom CNC ZL, L, S **
2013-08-09 Strzegom CNC **
2013-08-02 Kolesa Kolesa ZL, ZK, ZL, S, CNC1*,C, L, L, ZL, ZL, L, ZL, ZK, ZK, ZK, ZL **
2013-08-02 Sopot CIC*/CIC3* T ****
2013-08-02 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST ***
2013-08-02 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CIC2* ***
2013-07-25 Crostwitz - Horka CNC/CIC2* ST ***
2013-07-25 Crostwitz - Horka CNC/CIC2* ***
2013-07-20 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha L, ZL, ZL, L, ZK, Z, ZL **
2013-07-17 Laintal European Championships for Rural Riders S *****
2013-07-17 Laintal European Championships for Rural Riders *****
2013-07-05 Brno - Panská Lícha Brno - Panská Lícha S, CNC1*,C, ZL, ZL, ZK, ZL, L, ZL, L **
2013-06-21 Loštice 36. ročník ZLATÉ PODKOVY-KMK/C, CNC2* S, CNC1*,C, L, ZL, ZL, L, ZL, L, ZL ***
2013-06-21 Jaroszowka CNC/CCI* ZL, L, S, S **
2013-06-21 Jaroszowka CNC/CCI* **
2013-06-21 Jaroszowka CNC/CCI* **
2013-05-30 Strzegom CIC*/CIC2*/CCI3* ST, T ****
2013-05-25 Dunakeszi CIC*/CIC2*/CIC3* ST, T ***
2013-05-18 Borová VI. závody ve všestrannosti - Borová L, ZL, ZL, L, ZK, ZL, L, ZL **
2013-05-12 Rudná pod Pradědem RUDNÁ POD PRADĚDEM Z, L *
2013-05-11 Racot CNC ZL, L, S ***
2013-05-11 Racot CNC ***
2013-05-04 Dvoreček Dvoreček L, ZL, ZL, L, Z, ZL **
2013-05-03 Wr. Neustadt CCN/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST ****
2013-05-03 Wr. Neustadt CCN/CIC*/CIC2* ****
2013-04-27 Pardubice FITMIN CUP 2013 L, ZL, Z ***
2013-04-27 Withington Minor CNC T ******
2013-04-26 Pardubice Fitmin cup - pony Z *
2013-04-26 Pardubice Fitmin cup - pony *
2013-04-26 Pardubice Fitmin cup - pony *
2013-04-20 Strzegom CNC ZL, L, S **
2013-04-20 Strzegom CNC **
2013-04-18 Radolfzell CIC*/CIC2* ST ***
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-04-13 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ****
2013-03-07 Tweseldown CNC ZL, ST, ST, ST, S ****
2012-11-03 Pardubice Rozlučková všestrannost ZL, L **
2012-11-03 Pardubice Rozlučková všestrannost **
2012-10-18 Aldon CNC ST **
2012-10-13 Strzegom CNC ZL, L, S **
2012-10-13 Larkhill CNC S ***
2012-10-13 Larkhill CNC ***
2012-10-06 Dvoreček Dvoreček ZL, L, ZL, Z *
2012-09-29 Motěšice CNC S, S *
2012-09-28 Humpolec Humpolec L **
2012-09-28 Baborowko CNC/CIC*/CIC2* S, ST **
2012-09-27 Waregem CIC*/CIC3* T **
2012-09-27 Waregem CIC*/CIC3* **
2012-09-22 Těšánky u Zdounek Těšánky - všestrannost MZO Z, ZL *
2012-09-22 Těšánky u Zdounek Těšánky - všestrannost MZO *
2012-09-21 Strzegom CNC ZL, L, S **
2012-09-21 Dunakeszi - Alag CCI*/CIC2* ST *****
2012-09-15 Brno - Panská Lícha Šampionát ČR veteránů ZL, Z, ZK **
2012-09-15 Rybnik CNC ZL **
2012-09-14 Gatcombe CNC ST *****
2012-09-14 Gatcombe CNC *****
2012-09-14 Gatcombe CNC *****
2012-09-14 Gatcombe CNC *****
2012-09-01 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST **
2012-09-01 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* **
2012-08-31 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CCI*/CIC2*/CCI2* L, S, S, ST, ST ***
2012-08-24 Humpolec Finále 47.ročníku Zlaté podkovy - Humpolec 2012 S, CNC1*,C, L, ZL, L, ZL, Z ***
2012-08-18 Racot CNC L, S **
2012-08-18 Burnham Beeches CNC S ***
2012-08-18 Burnham Beeches CNC ***
2012-08-18 Burnham Beeches CNC ***
2012-08-18 Burnham Beeches CNC ***
2012-08-04 Chilham Castle CNC ZL ***
2012-08-04 Chilham Castle CNC ***
2012-07-27 Feldbach CCN/CIC*/CIC3* L, S, T **
2012-07-20 Crostwitz/Horka CIC2*/CCI* ST ****
2012-07-20 Aston le Walls CNC ST, S *****
2012-07-20 Aston le Walls CNC *****
2012-07-17 Dauntsey Park CNC ZL, Z *
2012-07-13 Humpolec MČR - sen., junioři, děti, pony - Humpolec ST,CNC2*,C, S, CNC1*,C, L, L, ZL, ZL, ZL, ZL, L, L, ZL ***
2012-07-04 Kolesa Mistrovstvé ČR ve všestrannosti 2012 ZL, ZL, ZK *
2012-07-03 Tweseldown CNC ZL, S, Z, ZL ***
2012-06-30 Strzegom CNC ZL, L, S **
2012-06-30 Strzegom CNC **
2012-06-23 Salperton Park CNC T ******
2012-06-22 Piber CCN/CIC*/CIC2* S, ST ****
2012-06-22 Piber CCN/CIC*/CIC2* ****
2012-06-15 Loštice 35.ročník ZLATÉ PODKOVY L, ZL, ZL, L, ST,CNC2*,C, Z, L, S, CNC1*,C, ZL ***
2012-06-09 Facimiech CNC L
2012-06-01 Brno - Panská Lícha 47. ročník kvalifikace ZLATÉ PODKOVY L, ZL, ZL, ZK, Z, ZL **
2012-06-01 Eridge CNC ZL **
2012-05-31 Strzegom CIC*/CCI*/CIC2*/CICO3*-W S, ST, T ***
2012-05-26 Strzegom CNC ZL *
2012-05-24 Houghton CIC3*/CCI* S *****
2012-05-19 Borová V. jezdecké závody ve všestrannosti - Borová L, ZL, ZL, ZK, ZK, ZL **
2012-05-18 Kaposvar CNC/CIC*/CIC2* ZL, ZL, S, ST ***
2012-05-18 Little Downham CNC ST, ST *****
2012-05-18 Tweseldown CNC ZL, ZL **
2012-05-13 Rudná p. P. Zkrácené soutěže ve všestrannosti Rudná p. P. Z, ZL **
2012-05-05 Dvoreček Dvoreček Z, ZK, L, S, CNC1*,C, ZL, ZL **
2012-05-05 Dvoreček Dvoreček **
2012-05-05 Dvoreček Dvoreček **
2012-04-27 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CIC2* ZL, L, S, ST ***
2012-04-20 Hambleden CNC/CIC* ZL **
2012-04-20 Hambleden CNC/CIC* **
2012-04-14 Pardubice Pardubice L, ZL, ZL ***
2012-04-14 Jaroszowka CNC/CIC* ZL, L, S **
2012-04-14 Ardingly CNC ZL, ZL ***
2012-04-13 Pardubice Pardubice ZL, Z *
2012-04-06 Ravenna CIC*/CIC2* ST ***
2012-04-05 Burnham Market CIC3*/CNC S *****
2012-04-05 Burnham Market CIC3*/CNC *****
2012-03-31 Jaroszowka CNC L ***
2012-03-31 Jaroszowka CNC ***
2012-03-31 Jaroszowka CNC ***
2012-03-31 Jaroszowka CNC ***
2012-03-31 Jaroszowka CNC ***
2012-03-08 Tweseldown CNC ZL, ST, ST ****
2011-10-29 Pardubice Pardubice ZL, L, ZL **
2011-10-19 Cameri CIC2*/CIC3* TT ***
2011-10-16 Brno Panská Lícha CENA SINCLAIR L, ZL, Z **
2011-10-15 Dvoreček Dvoreček - všestrannost ZL, L *
2011-10-15 Larkhill CNC S ***
2011-10-07 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* Z, L, S, T ***
2011-10-07 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ***
2011-10-07 Jaroszowka CNC/CIC*/CIC2* ***
2011-09-28 Humpolec Humpolec L **
2011-09-27 Berkshire CNC ZL **
2011-09-27 Berkshire CNC **
2011-09-23 Strzegom CIC*/CIC2* ZL, S, S ***
2011-09-16 Loštice Loštice L, ZL, S, CNC1*,C, S, CNC1*,C, L, ZL, ZL **
2011-09-16 Loštice Loštice **
2011-09-16 Loštice Loštice **
2011-09-09 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CIC2*/CCI2* T, S, L, ZL, ZL ****
2011-09-09 Wr. Neustadt CNC/CIC*/CIC2*/CCI2* ****
2011-09-03 Borová Borová L, ZK, ZK, ZL *
2011-09-03 Rudná pod Pradědem Rudná pod Pradědem ZK, Z *
2011-09-03 Goring Heath CNC S ***
2011-08-27 Highclere CNC T ******
2011-08-20 Burnham Beeches CNC S *
2011-08-19 Humpolec Finále Zlaté podkovy - Humpolec S, CNC1*,C, ZL, L, ZL, Z, L ***
2011-08-19 Humpolec Finále Zlaté podkovy - Humpolec ***
2011-08-19 Humpolec Finále Zlaté podkovy - Humpolec ***
2011-08-13 Strzegom CNC L ***
2011-08-13 Strzegom CNC ***
2011-08-11 Aston le Walls CNC S, S **
2011-08-06 Pardubice Mistrovství České republiky ve všestrannosti 2011 L **
2011-08-06 Pardubice Mistrovství České republiky ve všestrannosti 2011 **
2011-07-29 Pardubice |Mistrovství České republiky ve všestrannosti 2011 T, CCI3*,C, ST,CNC2*,C, S, CNC1*,C, ST,CNC2*,C, ST,CNC2*,C, ST,CNC2*,C ***
2011-07-23 Feldbach CCN ZL, ZL, L **
2011-07-23 Iping CNC ZL, S, S **
2011-07-15 Humpolec Seriál závodů ZP - Humpolec 2011 L, ZL, ZL, ZK, S, CNC1*,C **
2011-07-09 Ameiswiese CCN ZL *
2011-07-09 Tweseldown CNC ZL, S, S, T ***
2011-07-09 Tweseldown CNC ***
2011-07-01 Nagykanizsa CNC/CIC2* T ***
2011-06-25 Rackham CNC ZL **
2011-06-22 Strzegom CIC*/CIC2*/CIC3* T, TT ******
2011-06-17 Loštice Loštice L, ZL, ZL, L, ST,CNC2*,C, Z, ZL, ZL **
2011-06-17 Loštice Loštice **
2011-06-11 Jaroszowka CNC ZL, L **
2011-06-10 Motěšice CNC/CCI* S **
2011-06-04 Brno Panská Lícha Brno Panská Lícha , , ,
2011-05-27 Bialy Bor CIC*/CIC3* TT *****
2011-05-27 Pontispool CNC S, S ****
2011-05-21 Bolecin CNC S ***
2011-05-20 Kaposvar CCI*/CNC L, S ***
2011-05-14 Pecínov Pecínov L, ZL, ZL, ZK, Z **
2011-05-14 Racot CNC L ***
2011-05-14 Racot CNC ***
2011-05-14 Racot CNC ***
2011-05-01 Rudná pod Pradědem Rudná pod Pradědem Z, L **
2011-04-30 Dvoreček ZP - kvalifikace Dvoreček L, ZL, ZL, Z **
2011-04-30 Sopot CNC/CIC*/CIC2*/CIC3* S, T, TT ****
2011-04-29 Wr. Neustadt CCN ZL **
2011-04-23 Tulln - Neuaigen CIC*/CCN S ***
2011-04-16 Pardubice Zlatá podkova 2011 L, ZL, ZL ***
2011-04-16 Jaroszowka CNC L, S ***
2011-04-09 Pardubice CENA HEJTMANA PARDUBICKÉHO KRAJE ZL, Z **
2011-04-09 Bolecin CNC L **
2011-04-09 Bolecin CNC **
2011-04-09 Bolecin CNC **
2011-04-02 Strzegom CNC L ***
2011-04-01 Ravenna CIC*/CIC2* T *****
2011-03-26 Motěšice CNC ZL **
2011-03-26 Motěšice CNC **
2010-10-30 Pardubice ROZLUČKOVÁ VŠESTRANNOST ZL, Z **
2010-10-22 Cameri CIC*/CIC2* T ****
2010-10-16 Jindřichův Hradec Dvoreček Z, ZL *
2010-10-02 Aspang CCN Z, ZL *
2010-09-24 Strzegom CNC/CIC* Z, S, ZL, L ***
2010-09-22 Brooksby CNC ZL **
2010-09-22 Brooksby CNC **
2010-09-22 Brooksby CNC **
2010-09-11 Motěšice CCN Z *
2010-09-11 Jaroszowka CCN ZL, Z **
2010-09-11 Jaroszowka CCN **
2010-09-11 Jaroszowka CCN **
2010-09-04 Borová Borová ZL *
2010-09-04 Goring Heath CNC S, ZL **
2010-09-03 Kaposvar CCN/CIC2* T ****
2010-08-28 Rybnik CCN ZL **
2010-08-28 Rybnik CCN **
2010-08-28 Rybnik CCN **
2010-08-20 Humpolec Zlatá podkova - Humpolec - Finále 45. ročníku ZL, L, ZL, L, Z, S, CNC1*,C, L, S, CNC1*,C ***
2010-08-18 Shelford Manor CNC S, ZL ****
2010-08-18 Shelford Manor CNC ****
2010-08-13 Aspang CCN Z **
2010-08-13 Aspang CCN **
2010-08-07 Strzegom CNC ZL **
2010-08-06 Pardubice CIC*, MČR ve všetrannosti 2010 Pardubice L, ZL, L, ZL **
2010-08-06 Pardubice CIC*, MČR ve všetrannosti 2010 Pardubice **
2010-07-31 Carlton CNC ZL **
2010-07-30 Pardubice CH-EU-YR-C, CIC***, CCI** Pardubice 2010 T, CCI3*,C, ST,CNC2*,C ***
2010-07-30 Pardubice CH-EU-YR-C, CIC***, CCI** Pardubice 2010 ***
2010-07-16 Feldbach CCN/CIC* S **
2010-07-14 Upton House CNC ZL **
2010-07-09 Humpolec CIC**, CCI*, MČR C/Sen., děti - Humpolec L, ZL, ST,CNC2*,C, ST,CNC2*,C ***
2010-07-09 Humpolec CIC**, CCI*, MČR C/Sen., děti - Humpolec ***
2010-07-08 Barbury CNC/CIC2* T *****
2010-07-06 Kolesa Militari Kolesa ZK
2010-07-03 Kolesa Kvalifikace Zlaté podkovy - 45. ročník - Kolesa L, ZL, ZL, ZK **
2010-07-03 Aske CNC ZL, S, ZL ****
2010-07-02 Nagykanizsa CIC*/CCI2* T **
2010-07-02 Nagykanizsa CIC*/CCI2* **
2010-06-19 Loštice 33.ročník ZLATÉ PODKOVY Loštice ZL, Z, L, S, CNC1*,C, L, ZL, ZL **
2010-06-11 Motěšice CNC/CCI*/CCI2* S, Z *
2010-06-11 Motěšice CNC/CCI*/CCI2* *
2010-06-04 Laintal CCN/CIC*/CCI2* Z, S ***
2010-05-29 Brno - Soběšice Jezdecké závody ve všestrannosti - Mistrovství JmO ZL, L *
2010-05-26 Dijon CCI*/CCI2* T *****
2010-05-22 Heřmanův Městec Heřmanův Městec ZL *
2010-05-15 Pecínov Pecínov L, ZL, ZL, ZK, Z **
2010-05-15 Rudná p.Pradědem Rudná p.Pradědem ZL, ZK, ZL *
2010-05-14 Kaposvar CNC ZL **
2010-05-14 Salgen CIC*/CIC2* S ***
2010-05-13 Haras de Jardy CIC*/CIC2* T *****
2010-05-07 Bialy Bor CIC*/CIC2* S *****
2010-05-07 Bialy Bor CIC*/CIC2* *****
2010-05-01 Dvoreček Dvoreček L, ZL, ZK, Z **
2010-04-28 Radolfzell CCI*/CIC2* S ***
2010-04-23 Tulln - Neuaigen CIC*/CCN L **
2010-04-16 Pardubice Zlatá podkova - kvalifikace + CIC1* S, CNC1*,C, L, ZL, ZL, Z, L, ZL ***
2010-04-16 Pardubice Zlatá podkova - kvalifikace + CIC1* ***
2010-04-10 Pardubice Cena hejtmana Pardubického kraje ZL, Z *
2010-04-10 Jaroszowka CNC Z
2010-04-01 Ravenna CIC*/CIC2* S *****
2010-04-01 Ravenna CIC*/CIC2* *****
2009-10-23 Cameri CIC*/CIC2* T ***
2009-10-23 Cameri CIC*/CIC2* ***
2009-10-15 Le Lion d'Angers W - CH - YH S *****
2009-09-27 Kolesa 2. zářijové militari Z *
2009-09-26 Humpolec Jezdecké závody v Humpolci ZL, Z *
2009-09-26 Humpolec Jezdecké závody v Humpolci *
2009-09-19 Motěšice CNC/CIC* Z, S **
2009-09-18 Loštice VII.PODZIMNÍ MILITARY LOŠTICE L, ZL, S, CNC1*,C, L, L **
2009-09-18 Varsseveld CIC*/CIC2* S **
2009-09-18 Varsseveld CIC*/CIC2* **
2009-09-10 Waregem EU - CH - J/Y T ***
2009-09-05 Borová Jezdecké závody ve všestrannosti - Borová L *
2009-08-28 Tulln-Neuaigen CCN/CIC* L, ZL **
2009-08-21 Humpolec Finále 44. ročníku ZP - Humpolec L, S, CNC1*,C, L, ZL, ST,CNC2*,C, S, CNC1*,C, ZL **
2009-08-14 Bad Harzburg CIC*/CIC2* S *****
2009-08-08 Pardubice Národní všestrannost - Memoriál Milady Barešové ZL, L **
2009-08-08 Pardubice Národní všestrannost - Memoriál Milady Barešové **
2009-07-31 Pardubice CIC*, CCI**, CIC***, MČR C-J - Pardubice ST,CNC2*,C, T, CCI3*,C, L, S, CNC1*,C **
2009-07-17 Feldbach CCN/CIC2* L ****
2009-07-10 Humpolec CIC **, CCI *, MČR - C/Sen., YR Humpolec S, CNC1*,C, L, ZL **
2009-07-04 Kolesa Kvalifikace Zlaté podkovy - 44. ročník - Kolesa ZL, L, ZL, ZL, S, CNC1*,C, L **
2009-07-02 Nagykanizsa CIC*/CIC2* T *****
2009-07-02 Nagykanizsa CIC*/CIC2* *****
2009-06-19 Loštice 32. ročník ZLATÉ PODKOVY LOŠTICE L, ZL, ZL, ZL, ZL, ST,CNC2*,C, Z **
2009-06-19 Loštice 32. ročník ZLATÉ PODKOVY LOŠTICE **
2009-06-11 Laintal CCN/CIC*/CIC2*/CCI2* S, T, ZL, ZL, L ***
2009-06-11 Laintal CCN/CIC*/CIC2*/CCI2* ***
2009-06-05 Šumperk Šumperk Zlatá podkova L, ZL, ZL, ZK, ZL, ZL *
2009-05-23 Slatiňany Slatiňany ZL *
2009-05-22 Salgen CIC*/CIC** S, S *****
2009-05-16 Pecínov Pecínov L, ZL, ZL, Z, L, ZL, ZK **
2009-05-16 Rudná p.Pradědem Zkrácená soutěž ve všestrannosti Rudná p.Pradědem ZK, ZL
2009-05-16 Rudná p.Pradědem Zkrácená soutěž ve všestrannosti Rudná p.Pradědem
2009-05-16 Rudná p.Pradědem Zkrácená soutěž ve všestrannosti Rudná p.Pradědem
2009-05-02 Brno Soběšice Jezdecké závody ve všestrannosti Z, ZL *
2009-05-02 Dvoreček Dvoreček L, ZL, Z **
2009-04-24 Kreuth CIC*/CIC2* S *
2009-04-18 Pardubice Zlatá podkova Pardubice L, ZL, ZL, L, ZL ***
2009-04-11 Pardubice Cena Hejtmana Pardubickéo kraje ZL, Z *
2009-04-11 Pardubice Cena Hejtmana Pardubickéo kraje *
2008-10-27 Pardubice Rozlučková všestrannost Pardubice Z, ZK, Z *
2008-09-27 Kolesa Zářijové military ZK, ZL
2008-09-27 Humpolec Jezdecké závody v Humpolci ZK, Z *
2008-09-06 Borová Jezdecké závody Borová Z
2008-08-22 Humpolec Finále Zlaté podkovy - Humpolec ZL, CNC*, Z, ZL, ZL, CCI*,CIC*,, CNC* *
2008-08-01 Pardubice Pardubice Z, CCI***,CIC, Z, CCI*,CIC*,, CCI**,CIC*
2008-07-11 Humpolec CIC** / CCI* - Humpolec 2008 CCI*,CIC*,, CCI**,CIC*, ZL, Z, CCI**,CIC*
2008-07-05 Kolesa Kolesa - kvalifikace ZP Z, CNC*, ZK, Z, ZL, ZL, CNC*, Z, ZK, Z *
2008-06-20 Loštice 31.ročník ZLATÉ PODKOVY ZL, Z, Z, ZL, CCI*,CIC*,, Z, ZK *
2008-06-06 Šumperk Šumperk ZL, Z, Z, Z, ZK *
2008-05-17 Pecínov Pecínov ZL, Z, Z, Z, ZL, Z *
2008-05-10 Heřmanův Městec Heřmanův Městec ZK, ZL
2008-05-03 Rudná p.P. Rudná p.P. ZK, Z
2008-05-03 Dvoreček Dvoreček Z, Z, Z *
2008-04-19 Pardubice Pardubice ZL, Z, Z, ZL, Z *
2008-04-12 Pardubice Cena Hejtmana Pardubického kraje Z, ZK
2007-09-29 Humpolec Humpolec ZK
2007-09-14 Loštice Loštice ZL, ZK, CNC*, ZK *
2007-09-01 Rudná p. Pradědem Rudná p. Pradědem Z
2007-08-24 Humpolec Finále 42.ročníku Zlaté podkovy - Humpolec 2007 CNC*, ZL, Z, Z, CCI*,CIC*,, CNC*, ZL *
2007-08-03 Pardubice Pardubice CCI*,CIC*,, CCI*,CIC*,, CCI***,CIC, CCI**,CIC*, CCI*,CIC*,
2007-07-13 Humpolec CCI ** Humpolec CIC*, CCI**, CCI**, Z, ZL
2007-07-06 Kolesa Zlatá podkova - kvalifikační kolo Kolesa Z, ZL, CNC*, Z *
2007-06-15 Loštice 30. ročník ZLATÉ PODKOVY v Lošticích Z, ZK, Z, Z, CNC*, ZL *
2007-06-01 Přeštěnice Přeštěnice ZK, Z, Z, CNC*, ZL *
2007-05-26 Heřmanův Městec Závody všestrannosti v Heřmanově Městci ZK, Z *
2007-05-25 Šumperk Šumperk CNC*, Z, Z, CNC*, Z, ZL, Z *
2007-05-18 Pecínov Pecínov ZL, Z, Z, ZL, CNC* *
2007-05-12 Rudná p. Pradědem Rudná p. Pradědem ZK, Z
2007-05-04 Dvoreček Dvoreček ZK, ZL, Z, Z, CNC* *
2007-04-20 Pardubice Pardubice ZL, CNC**, Z, Z, CNC*, ZL *
2006-09-22 Loštice-Žadlovice V.PODZIMNÍ MILITARY V LOŠTICÍCH ZL, Z, ZK, Z, ZK, ZK *
2006-08-18 Humpolec Humpolec , , ,
2006-08-04 Pardubice CH - EU - YR - C 2006 CIC2
2006-07-28 Šumperk Soutěž podkovy Šumperk ZL, Z, Z, Z, ZK, Z, ZL, CCN1 *
2006-07-14 Humpolec - Dusilov Humpolec 2006 , ,
2006-06-30 Kolesa ZLATÁ PODKOVA 2006 - KOLESA ZL, Z, Z, ZK, ZK *
2006-06-16 Loštice-Žadlovice ZLATÁ PODKOVA LOŠTICE ZL, Z, Z, ZK, Z *
2006-06-02 Přeštěnice Soutěže podkovy ZL, Z, Z, ZK, Z *
2006-05-19 Pecínov Soutěže podkovy ZL, Z, Z, ZK, Z *
2006-05-12 Pardubice Závody všestrannosti v Pardubicích Z, CIC2
2006-04-29 Heřmanův Městec Závody všestrannosti v Heř. Městci ZK, ZL, CIC2
2005-09-02 Kolesa Zářijové military, MČR Pony ZK, ZK, ZK, ZK
2005-08-26 Humpolec Seriál závodů Zlatá podkova 2005 CCN1, ZL, ZL, ZK
2005-08-04 Pardubice CIC Two Stars,CIC One Star,MČR-C CIC1, CCN1, Z
2005-07-30 Rudná pod Pradědem Zkrácené soutěže ve všestrannosti ZK, Z
2005-07-15 Humpolec CIC Two Stars, CIC One Star CIC1, ZL
2005-07-01 Kolesa Soutěže Zlaté podkovy 2005 ZL, Z, Z, ZK *
2005-06-17 Loštice- Žadlovice ZLATÁ PODKOVA LOŠTICE ZL, Z, Z, ZK, ZK, Z *
2005-06-11 Heřmanův Městec Jezdecké závody všestrannosti L *
2005-06-03 Šumperk Zlatá podkova Šumperk ZL, Z, Z, Z, ZK, CCN1, Z *
2005-05-20 Pecínov Soutěže podkovy ZL, Z, Z, ZK, Z *
2005-05-14 Stáj Vasury Kolesa Květnové militari ZK, ZK
2005-05-14 Čejov Jezdecké závody Z *
2005-05-06 Dvoreček Soutěže podkovy ZL, Z, Z, ZK, Z *
2005-04-22 Pardubice Soutěže podkovy ZL, Z, Z *
2005-04-15 Pardubice Soutěže podkovy Z, ZK
2004-09-24 Pecínov CIC**, CIC* CIC1, ZL
2004-09-18 Rudná pod Pradědem I. RUDENSKEHO MILITARY Z *
2004-08-28 Kolesa Srpnové military ZL *
2004-08-20 Humpolec Soutěže podkovy - finále CCN1, ZL, ZL
2004-08-06 Pardubice CIC Two Stars Pardubice CIC1, CCN1, Z
2004-07-23 Humpolec CIC Two Stars, CIC One Star CIC1, ZK, ZL
2004-07-16 Pecínov Seriál závodů Zlatá podkova ZL, Z, Z
2004-07-03 Kolesa Soutěž Zlaté podkovy - Kolesa ZL, Z, Z, Z *
2004-06-18 Loštice- Žadlovice Zlatá podkova LOšTICE ZL, Z, Z, ZK, Z, ZK, ZK, CIC1 *
2004-06-11 Přeštěnice II. Přeštěnické military ZL, CCN1
2004-06-05 Kolesa Červnové militari CIC1, CIC2 *
2004-05-22 Heřmanův Městec Jarní jezdecké závody všestrannosti L *
2004-05-21 Šumperk Zlatá podkova Šumperk ZL, Z, Z, Z, ZK, Z *
2004-05-14 Dvoreček Soutěže podkovy ZL, Z, Z, ZK, Z *
2004-05-08 Kolesa Květnové militari Kolesa Z, ZL, ZK *
2004-04-23 Pardubice Seriál závodů Zlatá podkova ZL, Z, Z *
2004-04-17 Pardubice Seriál závodů Zlatá podkova Z *
2004-04-17 Pardubice Seriál závodů Zlatá podkova *
2003-09-25 Pecínov CIC* Pecínov 2003 Z, ZL *
2003-09-19 Modrá Hůrka IV. Modrohůrecké military Z, L *
2003-09-12 Lostice III.Podzimní military Lostice L, Z, ZK *
2003-08-22 Humpolec Seriál závodů Zlatá podkova -finále CIC1, ZL, ZL, Z *
2003-07-25 Humpolec CCI Humpolec 2003 CIC1, ZL
2003-07-18 Pecínov Seriál závodů Zlatá podkova ZL, Z, Z *
2003-07-04 Kolesa MČR 2003 ve všestrannosti Z, Z, ZL, L *
2003-06-20 Lostice ZP - kvalifikace Lostice ZL, Z, Z *
2003-06-13 Přeštěnice 1. Přeštěnické military Z, CCN1
2003-06-06 Šumperk Zlatá podkova Šumperk ZL, Z, Z, Z, Z, Z *
2003-05-23 Kolesa CCI*, CIC** Kolesa CIC2
2003-05-16 Dvoreček Seriál závodů Zlatá podkova ZL, Z, Z, Z *